Page History
...
Member | Affiliation | SOI | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Akriti Bopanna | NCSG | Akriti Bopanna SOI | ||||
2 | Alan Greenberg | At-Large | Alan Greenberg SOI | ||||
3 | Alberto Soto | Individual | Alberto Soto SOI | ||||
4 | Alexander Schubert | RySG | Alexander Schubert SOI | ||||
5 | Alexander Siffrin | RrSG | Alexander Siffrin SOI | ||||
6 | Alfredo Calderon | At-Large | Alfredo Calderon SOI | ||||
7 | Anne Aikman-Scalese | IPC | Anne Aikman-Scalese SOI | ||||
8 | Annebeth Lange | ccNSO | Annebeth Lange SOI | ||||
9 | Arshad Mohammed | Individual | Arshad Mohammed SOI | ||||
10 | Ashley Roberts | RySG | Ashley Roberts SOI | ||||
11 | Aslam Mohamed | IPC | Aslam Mohamed SOI | ||||
12 | Austin Ruckstuhl | NCUC | Austin Ruckstuhl SOI | ||||
13 | Avri Doria | Individual | Avri Doria SOI | ||||
14 | Ben Anderson | RrSG | Ben Anderson SOI | ||||
15 | Bret Fausett | RySG | Bret Fausett SOI | ||||
16 | Brian Scarpelli | IPC | Brian Scarpelli SOI | ||||
17 | Brian Winterfeldt | IPC | Brian Winterfeldt SOI | ||||
18 | Bruna Martins dos Santos | NCSG | Bruna Martins dos Santos SOI | ||||
19 | Carlos Alberto Ribeiro | Individual | |||||
20 | Carlos Raul Gutierrez | CCT Liaison | Carlos Raul Gutierrez SOI | ||||
21 | Carlton Anthony Samuels | At-Large | Carlton Anthony Samuels SOI | ||||
22 | Cheryl Langdon-Orr - co-chair | NCSG/At-Large | Cheryl Langdon-Orr SOI | ||||
23 | Ching Chiao | Individual | Ching Chiao SOI | ||||
24 | Chris Niemi | Individual | Chris Niemi SOI | ||||
25 | Christa Taylor | Individual | Christa Taylor SOI | ||||
26 | Christine Haight Farley | NCUC | Christine Haight Farley SOI | ||||
27 | Christopher Dennett | NCUC | Christopher Dennett SOI | ||||
28 | Christopher Momanyi | Individual | Christopher Momanyi SOI | ||||
29 | Christopher Wilkinson | At-large | Christopher Wilkinson SOI | ||||
30 | Clark Lackert | IPC | Clark Lackert SOI | ||||
31 | Collin Kurre | NCSG | Collin Kurre SOI | ||||
32 | Crystal Ondo | RySG | Crystal Ondo SOI | ||||
33 | Danny Glix | Individual | Danny Glix SOI | ||||
34 | Dan Weinstein | Individual | Dan Weinstein SOI | ||||
35 | David Rome | Individual | David Rome SOI | ||||
36 | Dean Martin Smith | Individual | Dean Martin Smith SOI | ||||
37 | Dessalegn Mequanint Yehuala | Individual | Dessalegn Mequanint Yehuala SOI | ||||
38 | Dietmar Lenden | RySG | Dietmar Lenden SOI | ||||
39 | Donna Austin | RySG | Donna Austin SOI | ||||
40 | Edmon Chung | RySG | Edmon Chung SOI | ||||
41 | Elisa Cooper | RrSG | Elisa Cooper SOI | ||||
42 | Elsa Saade (GNSO Council Co-Liaison) | NCUC | Elsa Saade SOI | ||||
43 | Emmanuel Akin-Awokoya | At-Large | Emmanuel Akin-Awokoya SOI | ||||
44 | Emanuele Sacchetto | Individual | Emanuele Sacchetto SOI | ||||
45 | Erica Varlese | RySG | Erica Varlese SOI | ||||
46 | Farzaneh Badii | NCUC | Farzaneh Badii SOI | ||||
47 | Flip Petillion (GNSO Council Co-Liaison) | IPC | Flip Petillion SOI | ||||
48 | Frederic Guillemaut | RrSG | Frederic Guillemaut SOI | ||||
49 | Gangadhar Panday | NPOC | Gangadhar Panday SOI | ||||
50 | Gangesh Varma | NCSG | Gangesh Varma SOI | ||||
51 | Gemma Keegan | RySG | Gemma Keegan SOI | ||||
52 | George Soler | Individual | George Soler SOI | ||||
53 | Gertrude Levine | RySG | Gertrude Levine SOI | ||||
54 | Grace Mutung'u | NCSG | Grace Mutung'u SOI | ||||
55 | Greg Shatan | IPC | Greg Shatan SOI | ||||
56 | Griffin Barnett | IPC | Griffin Barnett SOI | ||||
57 | Guillaume Pahud | Individual | Guillaume Pahud SOI | ||||
58 | Hadia Elminiawi | Individual | Hadia Elminiawi SOI | ||||
59 | Harish Chowdhary | NPOC | Harish Chowdhary SOI | ||||
60 | Harold Arcos | At-Large | Harold Arcos SOI | ||||
61 | Heath Dixon | RySG | Heath Dixon SOI | ||||
62 | Heather Forrest | IPC | Heather Forrest SOI | ||||
63 | Holly Raiche | ALAC | Holly Raiche SOI | ||||
64 | Hong Hong | Individual | Hong Hong SOI | ||||
65 | Iftikhar Hussain Shah | GAC | Iftikhar Hussain Shah SOI | ||||
66 | Ijeoma Ononogbu | Individual | Ijeoma Ononogbu SOI | ||||
67 | Iliya Bazlyankov | Individual | |||||
68 | Isabel Rutherfurd | BC | Isabel Rutherfurd SOI | ||||
69 | Jacob Williams | Individual | Jacob Williams SOI | ||||
70 | James Bladel | RrSG | James Bladel SOI | ||||
71 | Jamie Baxter | Individual | Jamie Baxter SOI | ||||
72 | Jannik Skou | IPC | Jannik Skou SOI | ||||
73 | Janvier Ngoulaye | At-Large | Janvier Ngoulaye SOI | ||||
74 | Jason Schaeffer | RySG | Jason Schaeffer SOI | ||||
75 | Javier Rúa-Jovet | ALAC | Javier Rúa-Jovet SOI | ||||
76 | Jay Westerdal | Individual | Jay Westerdal SOI | ||||
77 | Jean Guillon | NCUC | Jean Guillon SOI | ||||
78 | Jeffrey J. Neuman - co-chair | Individual | Jeff Neuman SOI | ||||
79 | Jennifer Chung | RySG | Jennifer Chung SOI | ||||
80 | Jessica Hooper | RySG | Jessica Hooper SOI | ||||
81 | Jian C. Chang | Individual | Jian C. Chang SOI | ||||
82 | Jim Prendergast | Individual | Jim Prendergast SOI | ||||
83 | John Carr | Individual | John Carr SOI | ||||
84 | John Laprise | At-Large | John Laprise SOI | ||||
85 | Jon Nevett | RySG | Jon Nevett SOI | ||||
86 | Jonas Kölle | Individual | Jonas Kölle SOI | ||||
87 | Jonathan Robinson | RySG | Jonathan Robinson SOI | ||||
88 | Jorge Cancio | GAC | Jorge Cancio SOI | ||||
89 | José Alberto Barrueto Rodríguez | At-Large | José Alberto Barrueto Rodríguez SOI | ||||
90 | Juan Manuel Rojas | NPOC | Juan Manuel Rojas SOI | ||||
91 | Judith Okite | Individual | Judith Okite SOI | ||||
92 | Judy Song Marshall | RySG | Judy Song Marshall SOI | ||||
93 | Julie Mowers | RySG | Julie Mowers SOI | ||||
94 | Justine Chew | Individual | Justine Chew SOI | ||||
95 | Jutta Croll | Individual | Jutta Croll SOI | ||||
96 | Karen Bernstein | IPC | Karen Bernstein SOI | ||||
97 | Karen Carlson | Individual | Karen Carlson SOI | ||||
98 | Karen Day | RySG | Karen Day SOI | ||||
99 | Karen Yu | Individual | Karen Yu SOI | ||||
100 | Kate Ellis | IPC | Kate Ellis SOI | ||||
101 | Kathy Kleiman | NCSG | Kathy Kleiman SOI | ||||
102 | Katrin Ohlmer | Individual | Katrin Ohlmer SOI | ||||
103 | Kavouss Arasteh | Individual | Kavouss Arasteh SOI | ||||
104 | Ken Stubbs | RySG | Ken Stubbs SOI | ||||
105 | Khaled Koubaa | Individual | Khaled Koubaa SOI | ||||
106 | Kiran Malancharuvil | IPC | Kiran Malancharuvil SOI | ||||
107 | Klaus Stoll | NPOC | Klaus Stoll SOI | ||||
108 | Kris Seeburn | NCUC | Kris Seeburn SOI | ||||
109 | Kristina Rosette | RySG | Kristina Rosette SOI | ||||
110 | Kristine Dorrain | RySG | Kristine Dorrain SOI | ||||
111 | Kurt Pritz | Individual | Kurt Pritz SOI | ||||
112 | Leon Felipe Sanchez | At-Large | Leon Sanchez SOI | ||||
113 | Limei Liu | RySG | Limei Liu SOI | ||||
114 | Liz Brodzinski | IPC | Liz Brodzinski SOI | ||||
115 | Liz Williams | Individual | Liz Williams SOI | ||||
116 | Louise Goodsell | Individual | Louise Goodsell SOI | ||||
117 | Luisa Paez | GAC | Luisa Paez SOI | ||||
118 | Marc Palau Potau | RrSG | Marc Palau Potau SOI | ||||
119 | Marc Trachtenberg | IPC | Marc Trachtenberg SOI | ||||
120 | Malgorzata Pek | Individual | Malgorzata Pek SOI | ||||
121 | Marcelo Pinheiro Eid | RySG | Marcelo Pinheiro Eid SOI | ||||
122 | Margie Milam | BC | Margie Milam SOI | ||||
123 | Marília Maciel | NCUC | Marília Maciel SOI | ||||
124 | Martin Silva Valent | NCSG | Martin Silva Valent SOI | ||||
125 | Martin Sutton | RySG | Martin Sutton SOI | ||||
126 | Mathieu Weill | ccNSO | Mathieu Weill SOI | ||||
127 | Matthew Crossman | RySG | Matthew Crossman SOI | ||||
128 | Maxim Alzoba | RySG | Maxim Alzoba SOI | ||||
129 | Michael Casadevall | Individual | Michael Casadevall SOI | ||||
130 | Michael Flemming | IPC | Michael Flemming SOI | ||||
131 | Michele Neylon | RrSG | Michele Neylon SOI | ||||
132 | Mike Rodenbaugh | Individual | Mike Rodenbaugh SOI | ||||
133 | Monika Zalnieriute | NCUC | Monika Zalnieriute SOI | ||||
134 | Naeem Udin | At-Large | Naeem Uddin SOI | ||||
135 | Nathalie Coupet | Individual | Nathalie Coupet SOI | ||||
136 | Nathaniel W. Edwards | Individual | Nathaniel Edwards SOI | ||||
137 | Neli Marcheva | Individual | Neli Marcheva SOI | ||||
138 | Nick Shorey | GAC | Nick Shorey SOI | ||||
139 | Nick Wenban-Smith | ccNSO | Nick Wenban-Smith SOI | ||||
140 | Olga Cavalli | GAC | Olga Cavalli SOI | ||||
141 | Olga Kyryliuk | NCUC | Olga Kyryliuk SOI | ||||
142 | Pascal Bekono | At-Large | Pascal Bekono SOI | ||||
143 | Paul McGrady | IPC | Paul McGrady SOI | ||||
144 | Peter Green (Zuan Zhang) | NCUC | Peter Green SOI | ||||
145 | Peter LaMantia | RrSG and BC | Peter LaMantia SOI | ||||
146 | Phil Buckingham | Individual | Phil Buckingham SOI | ||||
147 | Phil Corwin | BC | Philip Corwin SOI | ||||
148 | Phil Lodico | Individual | Phil Lodico SOI | ||||
149 | Phillip Marano | IPC | Philip Marano SOI | ||||
150 | Poncelet Ileleji | NPOC | Poncelet Ileleji SOI | ||||
151 | Quoc-Anh, Pham | RySG | Quoc-Anh, Pham SOI | ||||
152 | Rapid Sun | GAC | Rapid Sun SOI | ||||
153 | Rahul Gosain | GAC | Rahul Gosain SOI | ||||
154 | Raymond Zylstra | RySG | Raymond Zylstra SOI | ||||
155 | Renata Aquino Ribeiro | NCUC | Renata Aquino Ribeiro SOI | ||||
156 | Richard Padilla | Individual | Richard Padilla SOI | ||||
157 | Rita Houkayem | GAC | Rita Houkayem SOI | ||||
158 | Rob Hall | RySG | Rob Hall SOI | ||||
159 | Robin Gross | NCSG | Robin Gross SOI | ||||
160 | Roger Carney | RrSg | Roger Carney SOI | ||||
161 | Rosalia Morales | ccNSO | Rosalia Morales SOI | ||||
162 | Rubens Kuhl | RySG | Rubens Kuhl SOI | ||||
163 | Rudi Vansnick | NPOC | Rudi Vansnick SOI | ||||
164 | Rudy Mendoza | Individual | Rudy Mendoza SOI | ||||
165 | Samantha Demetriou | RySG | |||||
166 | Sana Ali | NCUC | Sana Ali SOI | ||||
167 | Sara Bockey | RrSG | Sara Bockey SOI | 168 | Sarah Langstone | RySG | Sarah Langstone SOI |
169168 | Satish Babu | At-Large | Satish Babu SOI | ||||
170169 | Scott Harlan | RySG | Scott Harlan SOI | ||||
171170 | Serena Lai | RrSG | Serena Lai SOI | ||||
172171 | Seun Ojedeji | At-Large | Seun Ojedeji SOI | ||||
173172 | Shiva Kanwar | Individual | Shiva Kanwar SOI | ||||
174173 | Shreema Sarkar | Individual | Shreema Sarkar SOI | ||||
175174 | Sophia Feng | RrSG | Sophia Feng SOI | ||||
176175 | Sophie Hey | IPC | Sophie Hey SOI | ||||
177176 | Soumya Iyer | NCSG | Soumya Iyer SOI | ||||
178177 | Stefan Filipovic | NCUC | Stefan Filipovic SOI | ||||
179178 | Stefania Milan | NCUC | Stefania Milan SOI | ||||
180179 | Stephen Jadie Coates | BC | Stephen Jadie Coates SOI | ||||
181180 | Susan Payne | IPC | Susan Payne SOI | ||||
182181 | Taylor Bentley | GAC | Taylor Bentley SOI | ||||
183182 | Theo Geurts | RrSG | Theo Geurts SOI | ||||
184183 | Tim Johnson | Individual | Tim Johnson SOI | ||||
185184 | Tom Dale | Individual | Tom Dale SOI | ||||
186185 | Tracy Hackshaw | Individual | Tracy Hackshaw SOI | ||||
187186 | Trent Pulver | BC | Trent Pulver SOI | ||||
188187 | Vaibhav Aggarwal | Individual | Vaibhav Aggarwal SOI | ||||
189188 | Vanda Scartezini | At-Large | Vanda Scartezini SOI | ||||
190189 | Vicky Sheckler | IPC | Vicky Sheckler SOI | ||||
191190 | Victor Zhang | Individual | Victor Zhang SOI | ||||
192191 | Vivek Goyal | BC | Vivek Goyal SOI | ||||
193192 | Vlad Dinculescu | RrSG | Vlad Dinculescu SOI | ||||
194193 | Volker Greimann | RrSG | Volker Greimann SOI | ||||
195194 | Wangari Kabiru | Individual | Wangari Kabiru SOI | ||||
196195 | Yazid Akanho | NCUC | Yazid Akanho SOI | ||||
197196 | Yoshitaka Murakami | Individual | Yoshitaka Murakami SOI | ||||
198197 | Zack Coleman | RySG | Zack Coleman SOI | ||||
199198 | Zornitsa Marcheva | Individual | Zornitsa Marcheva SOI |
...