Page History
...
Member | Affiliation | SOI | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Alan Greenberg | At-Large | Alan Greenberg SOI | ||||
2 | Alberto Soto | Individual | Alberto Soto SOI | ||||
3 | Alexander Schubert | RySG | Alexander Schubert SOI | ||||
4 | Alexander Siffrin | RrSG | Alexander Siffrin SOI | ||||
5 | Alison Simpson | BC | Alison Simpson SOI | ||||
6 | Anne Aikman-Scalese | IPC | Anne Aikman-Scalese SOI | ||||
7 | Annebeth Lange | ccNSO | Annebeth Lange SOI | ||||
8 | Arshad Mohammed | Individual | Arshad Mohammed SOI | ||||
9 | Ashley Roberts | RySG | Ashley Roberts SOI | ||||
10 | Aslam Mohamed | IPC | Aslam Mohamed SOI | ||||
11 | Avri Doria | Individual | Avri Doria SOI | ||||
12 | Ben Anderson | RrSG | Ben Anderson SOI | ||||
13 | Bret Fausett | RySG | Bret Fausett SOI | ||||
14 | Brett Carr | ccNSO | Brett Carr SOI | ||||
15 | Brian Scarpelli | IPC | Brian Scarpelli SOI | ||||
16 | Brian Winterfeldt | IPC | Brian Winterfeldt SOI | ||||
17 | Bruna Martins dos Santos | NCSG | Bruna Martins dos Santos SOI | ||||
18 | Carlos Alberto Ribeiro | Individual | |||||
19 | Carlos Raul Gutierrez | CCT Liaison | Carlos Raul Gutierrez SOI | ||||
20 | Carlton Anthony Samuels | At-Large | Carlton Anthony Samuels SOI | ||||
21 | Cheryl Langdon-Orr - co-chair | NCSG/At-Large | Cheryl Langdon-Orr SOI | ||||
22 | Ching Chiao | Individual | Ching Chiao SOI | ||||
23 | Chris Niemi | Individual | Chris Niemi SOI | ||||
24 | Christa Taylor | Individual | Christa Taylor SOI | ||||
25 | Christine Haight Farley | NCUC | Christine Haight Farley SOI | ||||
26 | Christopher Dennett | NCUC | Christopher Dennett SOI | ||||
27 | Christopher Momanyi | Individual | Christopher Momanyi SOI | ||||
28 | Christopher Wilkinson | At-large | Christopher Wilkinson SOI | ||||
29 | Clark Lackert | IPC | Clark Lackert SOI | ||||
30 | Danny Glix | Individual | Danny Glix SOI | ||||
31 | David Rome | Individual | David Rome SOI | ||||
32 | Dean Martin Smith | Individual | Dean Martin Smith SOI | ||||
33 | Dessalegn Mequanint Yehuala | Individual | Dessalegn Mequanint Yehuala SOI | ||||
34 | Dietmar Lenden | RySG | Dietmar Lenden SOI | ||||
35 | Donna Austin | RySG | Donna Austin SOI | ||||
36 | Edmon Chung | RySG | Edmon Chung SOI | ||||
37 | Elisa Cooper | RrSG | Elisa Cooper SOI | ||||
38 | Emmanuel Akin-Awokoya | At-Large | Emmanuel Akin-Awokoya SOI | ||||
39 | Emanuele Sacchetto | Individual | Emanuele Sacchetto SOI | ||||
40 | Erica Varlese | RySG | Erica Varlese SOI | ||||
41 | Farzaneh Badii | NCUC | Farzaneh Badii SOI | ||||
42 | Frederic Guillemaut | RrSG | Frederic Guillemaut SOI | ||||
43 | Gangadhar Panday | NPOC | Gangadhar Panday SOI | ||||
44 | Gangesh Varma | NCSG | Gangesh Varma SOI | ||||
45 | Gemma Keegan | RySG | Gemma Keegan SOI | ||||
46 | George Soler | Individual | George Soler SOI | ||||
47 | Gertrude Levine | RySG | Gertrude Levine SOI | ||||
48 | Grace Mutung'u | NCSG | Grace Mutung'u SOI | ||||
49 | Greg Shatan | IPC | Greg Shatan SOI | ||||
50 | Griffin Barnett | IPC | Griffin Barnett SOI | ||||
51 | Guillaume Pahud | Individual | Guillaume Pahud SOI | ||||
52 | Hadia Elminiawi | Individual | Hadia Elminiawi SOI | ||||
53 | Harish Chowdhary | NPOC | Harish Chowdhary SOI | ||||
54 | Harold Arcos | At-Large | Harold Arcos SOI | ||||
55 | Heather Forrest | IPC | Heather Forrest SOI | ||||
56 | Holly Raiche | ALAC | Holly Raiche SOI | ||||
57 | Hong Hong | Individual | Hong Hong SOI | ||||
58 | Iftikhar Hussain Shah | GAC | Iftikhar Hussain Shah SOI | ||||
59 | Ijeoma Ononogbu | Individual | Ijeoma Ononogbu SOI | ||||
60 | Iliya Bazlyankov | Individual | |||||
61 | Isabel Rutherfurd | BC | Isabel Rutherfurd SOI | ||||
62 | Jacob Williams | Individual | Jacob Williams SOI | ||||
63 | James Bladel | RrSG | James Bladel SOI | ||||
64 | Jamie Baxter | Individual | Jamie Baxter SOI | ||||
65 | Jannik Skou | IPC | Jannik Skou SOI | ||||
66 | Janvier Ngoulaye | At-Large | Janvier Ngoulaye SOI | ||||
67 | Jason Schaeffer | RySG | Jason Schaeffer SOI | ||||
68 | Javier Rúa-Jovet | ALAC | Javier Rúa-Jovet SOI | ||||
69 | Jay Westerdal | Individual | Jay Westerdal SOI | ||||
70 | Jean Guillon | NCUC | Jean Guillon SOI | ||||
71 | Jeffrey J. Neuman - co-chair | Individual | Jeff Neuman SOI | ||||
72 | Jennifer Chung | RySG | Jennifer Chung SOI | ||||
73 | Jennifer Wolfe | RySG | Jennifer Wolfe SOI | ||||
74 | Jessica Hooper | RySG | Jessica Hooper SOI | ||||
75 | Jian C. Chang | Individual | Jian C. Chang SOI | ||||
76 | Jim Prendergast | Individual | Jim Prendergast SOI | ||||
77 | John Carr | Individual | John Carr SOI | ||||
78 | John Laprise | At-Large | John Laprise SOI | ||||
79 | Jon Nevett | RySG | Jon Nevett SOI | ||||
80 | Jonas Kölle | Individual | Jonas Kölle SOI | ||||
81 | Jonathan Robinson | RySG | Jonathan Robinson SOI | ||||
82 | Jorge Cancio | GAC | Jorge Cancio SOI | ||||
83 | Judith Okite | Individual | Judith Okite SOI | ||||
84 | Judy Song Marshall | RySG | Judy Song Marshall SOI | ||||
85 | Julie Mowers | RySG | Julie Mowers SOI | ||||
86 | Justine Chew | Individual | Justine Chew SOI | ||||
87 | Jutta Croll | Individual | Jutta Croll SOI | ||||
88 | Karen Bernstein | IPC | Karen Bernstein SOI | ||||
89 | Karen Carlson | Individual | Karen Carlson SOI | ||||
90 | Karen Day | RySG | Karen Day SOI | ||||
91 | Karen Yu | Individual | Karen Yu SOI | ||||
92 | Kate Ellis | IPC | Kate Ellis SOI | ||||
93 | Katrin Ohlmer | Individual | Katrin Ohlmer SOI | ||||
94 | Kavouss Arasteh | Individual | Kavouss Arasteh SOI | ||||
95 | Keith Drazek (GNSO Council Co-Liaison) | RySG | Keith Drazek SOI | ||||
96 | Ken Stubbs | RySG | Ken Stubbs SOI | ||||
97 | Khaled Koubaa | Individual | Khaled Koubaa SOI | ||||
98 | Kiran Malancharuvil | IPC | Kiran Malancharuvil SOI | ||||
99 | Klaus Stoll | NPOC | Klaus Stoll SOI | ||||
100 | Kris Seeburn | NCUC | Kris Seeburn SOI | ||||
101 | Kristina Rosette | RySG | Kristina Rosette SOI | ||||
102 | Kurt Pritz | Individual | Kurt Pritz SOI | ||||
103 | Leon Felipe Sanchez | At-Large | Leon Sanchez SOI | ||||
104 | Limei Liu | RySG | Limei Liu SOI | ||||
105 | Liz Brodzinski | IPC | Liz Brodzinski SOI | ||||
106 | Liz Williams | Individual | Liz Williams SOI | ||||
107 | Louise Goodsell | Individual | Louise Goodsell SOI | ||||
108 | Marc Palau Potau | RrSG | Marc Palau Potau SOI | ||||
109 | Marc Trachtenberg | IPC | Marc Trachtenberg SOI | ||||
110 | Malgorzata Pek | Individual | Malgorzata Pek SOI | ||||
111 | Margie Milam | BC | Margie Milam SOI | ||||
112 | Marília Maciel | NCUC | Marília Maciel SOI | ||||
113 | Martin Sutton | RySG | Martin Sutton SOI | ||||
114 | Mathieu Weill | ccNSO | Mathieu Weill SOI | ||||
115 | Maxim Alzoba | RySG | Maxim Alzoba SOI | ||||
116 | Michael Casadevall | Individual | |||||
117 | Michael Flemming | IPC | Michael Flemming SOI | ||||
118 | Michele Neylon | RrSG | Michele Neylon SOI | ||||
119 | Mike Rodenbaugh | Individual | Mike Rodenbaugh SOI | ||||
120 | Milagros Castañon Seone | GAC | Milagros Castañon Seone SOI | ||||
121 | Monika Zalnieriute | NCUC | Monika Zalnieriute SOI | ||||
122 | Nathalie Coupet | Individual | Nathalie Coupet SOI | ||||
123 | Nathaniel W. Edwards | Individual | Nathaniel Edwards SOI | ||||
124 | Neli Marcheva | Individual | Neli Marcheva SOI | ||||
125 | Nick Shorey | GAC | Nick Shorey SOI | ||||
126 | Olga Cavalli | GAC | Olga Cavalli SOI | ||||
127 | Quoc-Anh, Pham | RySG | Quoc-Anh, Pham SOI | 128 | Pascal Bekono | At-Large | Pascal Bekono SOI |
129128 | Paul McGrady | IPC | Paul McGrady SOI | ||||
130129 | Peter Green (Zuan Zhang) | NCUC | Peter Green SOI | ||||
131130 | Phil Buckingham | Individual | Phil Buckingham SOI | ||||
132131 | Phil Corwin | BC | Philip Corwin SOI | ||||
133132 | Phil Lodico | Individual | Phil Lodico SOI | ||||
134133 | Phillip Marano | IPC | Philip Marano SOI | ||||
135134 | Poncelet Ileleji | NPOC | Poncelet Ileleji SOI | ||||
135 | Quoc-Anh, Pham | RySG | Quoc-Anh, Pham SOI | ||||
136 | Rapid Sun | GAC | Rapid Sun SOI | ||||
137 | Rahul Gosain | GAC | Rahul Gosain SOI | ||||
138 | Raymond Zylstra | RySG | Raymond Zylstra SOI | ||||
139 | Renata Aquino Ribeiro | NCUC | Renata Aquino Ribeiro SOI | ||||
140 | Richard Padilla | Individual | Richard Padilla SOI | ||||
141 | Rob Hall | RySG | Rob Hall SOI | ||||
142 | Robin Gross | NCSG | Robin Gross SOI | ||||
143 | Roger Carney | RrSg | Roger Carney SOI | ||||
144 | Rosalia Morales | ccNSO | Rosalia Morales SOI | ||||
145 | Rubens Kuhl | RySG | Rubens Kuhl SOI | ||||
146 | Rudi Vansnick | NPOC | Rudi Vansnick SOI | ||||
147 | Rudy Mendoza | Individual | Rudy Mendoza SOI | ||||
148 | Samantha Demetriou | RySG | |||||
149 | Sana Ali | NCUC | Sana Ali SOI | ||||
150 | Sara Bockey | RrSG | Sara Bockey SOI | ||||
151 | Sarah Langstone | RySG | Sarah Langstone SOI | ||||
152 | Satish Babu | At-Large | Satish Babu SOI | ||||
153 | Scott Harlan | RySG | Scott Harlan SOI | ||||
154 | Serena Lai | RrSG | Serena Lai SOI | ||||
155 | Seun Ojedeji | At-Large | Seun Ojedeji SOI | ||||
156 | Shiva Kanwar | Individual | Shiva Kanwar SOI | ||||
157 | Shreema Sarkar | Individual | Shreema Sarkar SOI | ||||
158 | Sophia Feng | RrSG | Sophia Feng SOI | ||||
159 | Sophie Hey | Individual | Sophie Hey SOI | ||||
160 | Soumya Iyer | NCSG | Soumya Iyer SOI | ||||
161 | Stefania Milan | NCUC | Stefania Milan SOI | ||||
162 | Stephen Jadie Coates | BC | Stephen Jadie Coates SOI | ||||
163 | Susan Payne | IPC | Susan Payne SOI | ||||
164 | Taylor Bentley | GAC | Taylor Bentley SOI | ||||
165 | Theo Geurts | RrSG | Theo Geurts SOI | ||||
166 | Tim Johnson | Individual | Tim Johnson SOI | ||||
167 | Tom Dale | GAC Secretariat | Tom Dale SOI | ||||
168 | Tracy Hackshaw | Individual | Tracy Hackshaw SOI | ||||
169 | Trent Pulver | BC | Trent Pulver SOI | ||||
170 | Vaibhav Aggarwal | Individual | Vaibhav Aggarwal SOI | ||||
171 | Vanda Scartezini | At-Large | Vanda Scartezini SOI | ||||
172 | Vicky Sheckler | IPC | Vicky Sheckler SOI | ||||
173 | Victor Zhang | Individual | Victor Zhang SOI | ||||
174 | Vlad Dinculescu | RrSG | Vlad Dinculescu SOI | ||||
175 | Volker Greimann | RrSG | Volker Greimann SOI | ||||
176 | Wangari Kabiru | Individual | Wangari Kabiru SOI | ||||
177 | Yazid Akanho | NCUC | Yazid Akanho SOI | ||||
178 | Yoshitaka Murakami | Individual | Yoshitaka Murakami SOI | ||||
179 | Zack Coleman | RySG | Zack Coleman SOI | ||||
180 | Zornitsa Marcheva | Individual | Zornitsa Marcheva SOI |
...