Page History
...
Member | Affiliation | SOI | |
---|---|---|---|
1 | Alan Greenberg | At-Large | Alan Greenberg SOI |
2 | Alexander Schubert | RySG | Alexander Schubert SOI |
3 | Alexander Siffrin | RrSG | Alexander Siffrin SOI |
4 | Alison Simpson | BC | Alison Simpson SOI |
5 | Anne Aikman-Scalese | IPC | Anne Aikman-Scalese SOI |
6 | Annebeth Lange | ccNSO | Annebeth Lange SOI |
7 | Arshad Mohammed | Individual | Arshad Mohammed SOI |
8 | Ashley Roberts | RySG | Ashley Roberts SOI |
9 | Aslam Mohamed | IPC | Aslam Mohamed SOI |
10 | Avri Doria | Individual | Avri Doria SOI |
11 | Ben Anderson | RrSG | Ben Anderson SOI |
12 | Bret Fausett | RySG | Bret Fausett SOI |
13 | Brett Carr | ccNSO | Brett Carr SOI |
14 | Brian Scarpelli | IPC | Brian Scarpelli SOI |
15 | Brian Winterfeldt | IPC | Brian Winterfeldt SOI |
16 | Bruna Martins dos Santos | NCSG | Bruna Martins dos Santos SOI |
17 | Carlos Alberto Ribeiro | Individual | |
18 | Carlos Raul Gutierrez | CCT Liaison | Carlos Raul Gutierrez SOI |
19 | Carlton Anthony Samuels | At-Large | Carlton Anthony Samuels SOI |
20 | Cheryl Langdon-Orr - co-chair | NCSG/At-Large | Cheryl Langdon-Orr SOI |
21 | Ching Chiao | Individual | Ching Chiao SOI |
22 | Chris Niemi | Individual | Chris Niemi SOI |
23 | Christa Taylor | Individual | Christa Taylor SOI |
24 | Christine Haight Farley | NCUC | Christine Haight Farley SOI |
25 | Christopher Dennett | NCUC | Christopher Dennett SOI |
26 | Christopher Momanyi | Individual | Christopher Momanyi SOI |
27 | Christopher Wilkinson | At-large | Christopher Wilkinson SOI |
28 | Clark Lackert | IPC | Clark Lackert SOI |
29 | Danny Glix | Individual | Danny Glix SOI |
30 | David Rome | Individual | David Rome SOI |
31 | Dean Martin Smith | Individual | Dean Martin Smith SOI |
32 | Dessalegn Mequanint Yehuala | Individual | Dessalegn Mequanint Yehuala SOI |
33 | Dietmar Lenden | RySG | Dietmar Lenden SOI |
34 | Donna Austin | RySG | Donna Austin SOI |
35 | Edmon Chung | RySG | Edmon Chung SOI |
36 | Elisa Cooper | RrSG | Elisa Cooper SOI |
37 | Emmanuel Akin-Awokoya | At-Large | Emmanuel Akin-Awokoya SOI |
38 | Emanuele Sacchetto | Individual | Emanuele Sacchetto SOI |
39 | Erica Varlese | RySG | Erica Varlese SOI |
40 | Farzaneh Badii | NCUC | Farzaneh Badii SOI |
41 | Frederic Guillemaut | RrSG | Frederic Guillemaut SOI |
42 | Gangadhar Panday | NPOC | Gangadhar Panday SOI |
43 | Gangesh Varma | NCSG | Gangesh Varma SOI |
44 | Gemma Keegan | RySG | Gemma Keegan SOI |
45 | George Soler | Individual | George Soler SOI |
46 | Gertrude Levine | RySG | Gertrude Levine SOI |
47 | Grace Mutung'u | NCSG | Grace Mutung'u SOI |
48 | Greg Shatan | IPC | Greg Shatan SOI |
49 | Griffin Barnett | IPC | Griffin Barnett SOI |
50 | Guillaume Pahud | Individual | Guillaume Pahud SOI |
51 | Hadia Elminiawi | Individual | Hadia Elminiawi SOI |
52 | Harish Chowdhary | NPOC | Harish Chowdhary SOI |
53 | Harold Arcos | At-Large | Harold Arcos SOI |
5354 | Heather Forrest | IPC | Heather Forrest SOI |
5455 | Holly Raiche | ALAC | Holly Raiche SOI |
5556 | Hong Hong | Individual | Hong Hong SOI |
5657 | Huthaifa Mohammad Albustanji | Individual | Huthaifa Albustanji SOI |
5758 | Iftikhar Hussain Shah | GAC | Iftikhar Hussain Shah SOI |
5859 | Ijeoma Ononogbu | Individual | Ijeoma Ononogbu SOI |
5960 | Iliya Bazlyankov | Individual | |
6061 | Isabel Rutherfurd | BC | Isabel Rutherfurd SOI |
6162 | Jacob Williams | Individual | Jacob Williams SOI |
6263 | James Bladel | RrSG | James Bladel SOI |
6364 | Jami A Gekas | Individual | Jami A Gekas SOI |
6465 | Jamie Baxter | Individual | Jamie Baxter SOI |
6566 | Janelle McAlister | RrSG | Janelle McAlister SOI |
6667 | Jannik Skou | IPC | Jannik Skou SOI |
6768 | Janvier Ngoulaye | At-Large | Janvier Ngoulaye SOI |
6869 | Jason Schaeffer | RySG | Jason Schaeffer SOI |
6970 | Javier Rúa-Jovet | ALAC | Javier Rúa-Jovet SOI |
7071 | Jay Westerdal | Individual | Jay Westerdal SOI |
7172 | Jean Guillon | NCUC | Jean Guillon SOI |
7273 | Jeffrey J. Neuman - co-chair | Individual | Jeff Neuman SOI |
7374 | Jennifer Chung | RySG | Jennifer Chung SOI |
7475 | Jennifer Wolfe | RySG | Jennifer Wolfe SOI |
7576 | Jessica Hooper | RySG | Jessica Hooper SOI |
7677 | Jian C. Chang | Individual | Jian C. Chang SOI |
7778 | Jim Prendergast | Individual | Jim Prendergast SOI |
7879 | John Carr | Individual | John Carr SOI |
7980 | John Laprise | At-Largeg | John Laprise SOI |
8081 | Jon Nevett | RySG | Jon Nevett SOI |
8182 | Jonas Kölle | Individual | Jonas Kölle SOI |
8283 | Jonathan Robinson | RySG | Jonathan Robinson SOI |
8384 | Jorge Cancio | GAC | Jorge Cancio SOI |
8485 | Judith Okite | Individual | Judith Okite SOI |
8586 | Judy Song Marshall | RySG | Judy Song Marshall SOI |
8687 | Julie Mowers | RySG | Julie Mowers SOI |
8788 | Justine Chew | Individual | Justine Chew SOI |
8889 | Jutta Croll | Individual | Jutta Croll SOI |
8990 | Karen Bernstein | IPC | Karen Bernstein SOI |
9091 | Karen Carlson | Individual | Karen Carlson SOI |
9192 | Karen Day | RySG | Karen Day SOI |
9293 | Karen Yu | Individual | Karen Yu SOI |
9394 | Kate Ellis | IPC | Kate Ellis SOI |
9495 | Katrin Ohlmer | Individual | Katrin Ohlmer SOI |
9596 | Kavouss Arasteh | Individual | Kavouss Arasteh SOI |
9697 | Ken Stubbs | RySG | Ken Stubbs SOI |
9798 | Khaled Koubaa | Individual | Khaled Koubaa SOI |
9899 | Kiran Malancharuvil | IPC | Kiran Malancharuvil SOI |
99100 | Klaus Stoll | NPOC | Klaus Stoll SOI |
100101 | Kris Seeburn | NCUC | Kris Seeburn SOI |
101102 | Kristina Rosette | RySG | Kristina Rosette SOI |
102103 | Kurt Pritz | Individual | Kurt Pritz SOI |
103104 | Leon Felipe Sanchez | At-Large | Leon Sanchez SOI |
104105 | Limei Liu | RySG | Limei Liu SOI |
105106 | Liz Brodzinski | IPC | Liz Brodzinski SOI |
106107 | Liz Williams | Individual | Liz Williams SOI |
107108 | Louise Goodsell | Individual | Louise Goodsell SOI |
108109 | Marc Palau Potau | RrSG | Marc Palau Potau SOI |
109110 | Marc Trachtenberg | IPC | Marc Trachtenberg SOI |
110111 | Margie Milam | BC | Margie Milam SOI |
111112 | María Milagros Castañon Seoane | GAC | María Milagros Castañon Seoane SOI |
112113 | Marília Maciel | NCUC | Marília Maciel SOI |
113114 | Martin Sutton | RySG | Martin Sutton SOI |
114115 | Mathieu Weill | ccNSO | Mathieu Weill SOI |
115116 | Maxim Alzoba | RySG | Maxim Alzoba SOI |
116117 | Michael Flemming | IPC | Michael Flemming SOI |
117118 | Michele Neylon | RrSG | Michele Neylon SOI |
118119 | Mike Rodenbaugh | Individual | Mike Rodenbaugh SOI |
119120 | Milagros Castañon Seone | GAC | Milagros Castañon Seone SOI |
120121 | Monika Zalnieriute | NCUC | Monika Zalnieriute SOI |
121122 | Nathalie Coupet | Individual | Nathalie Coupet SOI |
122123 | Nathaniel W. Edwards | Individual | Nathaniel Edwards SOI |
123124 | Neli Marcheva | Individual | Neli Marcheva SOI |
124125 | Nick Shorey | GAC | Nick Shorey SOI |
125126 | Olga Cavalli | GAC | Olga Cavalli SOI |
126127 | Quoc-Anh, Pham | RySG | Quoc-Anh, Pham SOI |
127128 | Pascal Bekono | At-Large | Pascal Bekono SOI |
128129 | Paul McGrady | IPC | Paul McGrady SOI |
129130 | Peter Green (Zuan Zhang) | NCUC | Peter Green SOI |
130131 | Phil Buckingham | Individual | Phil Buckingham SOI |
131132 | Phil Corwin | BC | Philip Corwin SOI |
132133 | Phil Lodico | Individual | Phil Lodico SOI |
133134 | Phillip Marano | IPC | Philip Marano SOI |
134135 | Poncelet Ileleji | NPOC | Poncelet Ileleji SOI |
135136 | Rapid Sun | GAC | Rapid Sun SOI |
136137 | Rahul Gosain | GAC | Rahul Gosain SOI |
137138 | Raymond Zylstra | RySG | Raymond Zylstra SOI |
138139 | Renata Aquino Ribeiro | NCUC | Renata Aquino Ribeiro SOI |
139140 | Richard Padilla | Individual | Richard Padilla SOI |
140141 | Robert Burlingame | Individual | Robert Burlingame SOI |
141142 | Rob Hall | RySG | Rob Hall SOI |
142143 | Robin Gross | NCSG | Robin Gross SOI |
143144 | Roger Carney | RrSg | Roger Carney SOI |
144145 | Rosalia Morales | ccNSO | Rosalia Morales SOI |
145146 | Rubens Kuhl | RySG | Rubens Kuhl SOI |
146147 | Rudi Vansnick | NPOC | Rudi Vansnick SOI |
147148 | Rudy Mendoza | Individual | Rudy Mendoza SOI |
148149 | Samantha Demetriou | RySG | |
149150 | Sana Ali | NCUC | Sana Ali SOI |
150151 | Sara Bockey | RrSG | Sara Bockey SOI |
151152 | Sarah Langstone | RySG | Sarah Langstone SOI |
152153 | Satish Babu | At-Large | Satish Babu SOI |
153154 | Scott Harlan | RySG | Scott Harlan SOI |
154155 | Serena Lai | RrSG | Serena Lai SOI |
155156 | Seun Ojedeji | At-Large | Seun Ojedeji SOI |
156157 | Shiva Kanwar | Individual | Shiva Kanwar SOI |
157158 | Shreema Sarkar | Individual | Shreema Sarkar SOI |
158159 | Sophia Feng | RrSG | Sophia Feng SOI |
159160 | Sophie Hey | Individual | Sophie Hey SOI |
160161 | Soumya Iyer | NCSG | Soumya Iyer SOI |
161162 | Stefania Milan | NCUC | Stefania Milan SOI |
162163 | Stephen Jadie Coates | BC | Stephen Jadie Coates SOI |
163164 | Susan Payne | IPC | Susan Payne SOI |
164165 | Taylor Bentley | GAC | Taylor Bentley SOI |
165166 | Theo Geurts | RrSG | Theo Geurts SOI |
166167 | Tim Johnson | Individual | Tim Johnson SOI |
167168 | Tom Dale | GAC Secretariat | Tom Dale SOI |
168169 | Tracy Hackshaw | Individual | Tracy Hackshaw SOI |
169170 | Trent Pulver | BC | Trent Pulver SOI |
170171 | Vaibhav Aggarwal | Individual | Vaibhav Aggarwal SOI |
171172 | Vanda Scartezini | At-Large | Vanda Scartezini SOI |
172173 | Vicky Sheckler | IPC | Vicky Sheckler SOI |
173174 | Victor Zhang | Individual | Victor Zhang SOI |
174175 | Vlad Dinculescu | RrSG | Vlad Dinculescu SOI |
175176 | Volker Greimann | RrSG | Volker Greimann SOI |
176177 | Wangari Kabiru | Individual | Wangari Kabiru SOI |
177178 | Yazid Akanho | NCUC | Yazid Akanho SOI |
178179 | Yoshitaka Murakami | Individual | Yoshitaka Murakami SOI |
179180 | Zack Coleman | RySG | Zack Coleman SOI |
180181 | Zornitsa Marcheva | Individual | Zornitsa Marcheva SOI |
...
Name | Affiliation | ||||
---|---|---|---|---|---|
1 | Alexander Chilikov | IPC | |||
2 | Alex Deacon | IPC | |||
3 | Alexander Mayrhofer | Individual | |||
4 | Alice Munyua | Individual | |||
5 | Alina Syunkova | Individual | |||
6 | Amparo Arango | GAC | |||
7 | Andrei Kolesnikov | Individual | |||
8 | Anna Loup | Individual | |||
9 | Arielle Jaffe | At-Large | |||
10 | Atsushi Endo | RySG | |||
11 | Benjamin Louis | RySG | |||
12 | Bijou Mgbojikwe | IPC | |||
13 | Billy Watenpaugh | Individual | |||
14 | Brian J. King | Individual | |||
15 | Cecilia Lee Smith | BC | |||
16 | Charne Le Roux | IPC | |||
17 | Colton Messa | Individual | |||
18 | Dana Mello | Individual | |||
19 | Dejan Djukic | ccNSO | |||
20 | Dev Anand Teelucksingh | At-Large | |||
21 | Esther Kamande | Individual | |||
22 | Gao Lingli | Individual | |||
23 | Garrett Barten | IPC | |||
24 | Georges Nahitchevansky | Individual | |||
25 | Glen de St Gery | Individual | |||
26 | Guo Yongan | Individual | |||
27 | Guy Barcelona | Individual | |||
28 | Harish Chowdhary | NPOC | 29 | Iftikhar Hussain Shah | GAC |
3029 | Irene Rodriguez Alonso | Individual | |||
3130 | Jed Wakefield | Individual | |||
3231 | Jim Galvin | Individual | |||
3332 | Jo Lim | GAC ACIG | |||
3433 | Kaili Kan | At-Large | |||
3534 | Kerim Begliyev | GAC | |||
3635 | Kevin Murphy | Individual | |||
3736 | Livia Walpen | GAC | |||
3837 | Louise Goodsell | Indvidual | |||
3938 | Louise Marie Hurel | Individual | |||
4039 | Manmeet Singh | Individual | |||
4140 | María Julia Morales González | Individual | |||
4241 | Marianne Georgelin | Individual | |||
4342 | Mark Kudlacik | IPC | |||
4443 | Michael De Wit | IPC | |||
4544 | Michael Ilichebo | Individual | |||
4645 | Mohammed Jaber | Individual | |||
4746 | Muhammed Njie | NCUC | |||
4847 | Narine Khachatryan | At-Large | |||
4948 | Nathalie Roux | Individual | |||
5049 | Neal McPherson | RySG | |||
5150 | Nick Wenban-Smith | ccNSO | |||
5251 | Patrick Kane | RySG | |||
5352 | Patrick Schweihs | Individual | |||
5453 | Paul Foody | Individual | |||
5554 | Paulo César Tavares Filho | NCUC | |||
5655 | Peter LaMantia | RrSG | |||
5756 | Philip Karnofsky | Individual | |||
5857 | Pim Pastoors | ccNSO | |||
5958 | Rachel Pollack | Individual | |||
6059 | Rafik Dammak | NCUC | |||
6160 | Richard Schreier | Individual | |||
6261 | Richard Tindal | Individual | |||
6362 | Rodolfo Mesa | Individual | |||
6463 | Ryan Carroll | GAC | |||
6564 | Ryo ARAI | RySG | |||
6665 | Sabine Meyer | GAC | |||
6766 | Sacha Tarrant | Individual | |||
6867 | Sana Ali | Individual | |||
6968 | Seun Ojedeji | At-Large | |||
7069 | Shin Yamasaki | Individual | |||
7170 | Shubham Shukla | Individual | |||
7271 | Stanley Shan | GAC | |||
7372 | Stephanie Duschesneau | RySG | |||
7473 | Susan Nakanwagi | NCSG | |||
7574 | Susan Roeser | Individual | |||
7675 | Tracey Hind | AGIC/GAC | |||
7776 | Victoria Carrington | IPC | |||
7877 | Wisdom Kwasi Donkor | NCSG |
POLICY STAFF SUPPORT
...