Page History
...
Member | Affiliation | Statement of Interest | |
---|---|---|---|
1 | Alexandra Perry | Individual | Alexandra Perry SOI |
2 | Alison Simpson | BC | Alison Simpson SOI |
3 | Alistair Payne | IPC | Alistair Payne SOI |
4 | Alonso Mayordomo Castilla | Individual | Alonso Mayordomo Castilla SOI |
5 | Alyne De Andrade De Oliveira Bezerra | At-Large | Alyne De Andrade SOI |
6 | Andrew Sadler | Individual | Andrew Sadler SOI |
7 | Ankur Raheja | IPC | Ankur Raheja SOI |
8 | Anthony Harris | ISPCP | Anthony Harris SOI |
9 | Arthur Fouré | Individual | Arthur Fouré SOI |
10 | Benjamin Akinmoyeje | NCUC | Benjamin Akinmoyeje SOI |
11 | Ben Menor Jr. | Individual | Ben Menor Jr. SOI |
12 | Beth Allegretti | BC | Beth Allegretti SOI |
13 | Elizabeth (Beth) Bacon | RySG | Elizabeth Bacon SOI |
14 | Bret Fausett | RySG | Bret Fausett SOI |
15 | Brian Beckham - Co Chair | GAC | Brian Beckham SOI |
16 | Brian Cimbolic | RySG | Brian Cimbolic SOI |
17 | Brian Hayes | Individual | Brian Hayes SOI |
18 | Brian Scarpelli | IPC | Brian Scarpelli SOI |
19 | Brian Winterfeldt | IPC | Brian Winterfeldt SOI |
20 | Caroline Chicoine | IPC | Caroline Chicoine SOI |
21 | Charles Oluoch Oloo | Individual | Charles Oluoch Oloo SOI |
22 | Christopher M. Thomas | Individual | Christopher M. Thomas SOI |
23 | Cindy Spencer | Individual | Cindy Spencer SOI |
24 | Claudio DiGangi | IPC | Claudio DiGangi SOI |
25 | Colin O'Brien | Individual | Colin O'Brien SOI |
26 | Collin Kurre | Individual | Collin Kurre SOI |
27 | Cyntia King | Individual | Cyntia King SOI |
28 | Dale Nelson | Individual | Dale Nelson SOI |
29 | Danielle Abel | Individual | Danielle Abel SOI |
30 | Daniel Loka | Individual | Daniel Loka SOI |
31 | Danny Glix | Individual | Danny Glix SOI |
32 | Danyal Hayat | Individual | Danyal Hayat SOI |
33 | David Maher | RySG | David Maher SOI |
34 | David McAuley | RySG | David McAuley SOI |
35 | David Taylor | IPC | David Taylor SOI |
36 | Diana Arredondo | IPC | Diana Arredondo SOI |
37 | Dina Solveig | NCUC | |
38 | Dominic DeLuca | Individual | Dominic DeLuca SOI |
39 | Doug Isenberg | IPC | Doug Isenberg SOI |
40 | Elisa Cooper | Individual | Elisa Cooper SOI |
41 | Elizabeth Kathryn Brock | Individual | Elizabeth Kathryn Brock SOI |
42 | Elizabeth Lai Featherman | Individual | Elizabeth Lai Featherman SOI |
43 | Elizabeth Orembo | Individual | Elizabeth Orembo SOI |
44 | Elizabeth (Ellie) Walker | Individual | Elizabeth Walker SOI |
45 | Elliot Silver | Individual | Elliot Silver SOI |
46 | Emily Weaver | IPC | Emily Weaver SOI |
47 | Farzaneh Badii | NCUC | Farzaneh Badii SOI |
48 | Flip Petillion | Individual | Flip Petillion SOI |
49 | Gabriela Szlak | BC | Gabriela Szlak SOI |
50 | Gary Saposnik | Individual | Gary Saposnik SOI |
51 | George Kirikos | Individual | George Kirikos SOI |
52 | Georges Nahitchevansky | Individual | Georges Nahitchevansky SOI |
53 | Gerald M. Levine | Individual | Gerald M. Levine SOI |
54 | Grace Mutung'u | NCUC | Grace Mutung'u SOI |
55 | Greg Shatan | IPC | Greg Shatan SOI |
56 | Griffin Barnett | IPC | Griffin Barnett SOI |
57 | Hasanuzzaman Lasker | Individual | Hasanuzzaman Lasker SOI |
58 | Heather Costelloe | CSG | Heather Costelloe SOI |
59 | Heather Forrest | IPC | Heather Forrest SOI |
60 | Hector Ariel Manoff | IPC | Hector Ariel Manoff SOI |
61 | Hector Gonzalez | Registries | Hector Gonzalez SOI |
62 | Holly Lance | IPC | Holly Lance SOI |
63 | Huthaifa Mohammad Albustanji | NCUC | Huthaifa Albustanji SOI |
64 | Ines Hfaiedh | Individual | Ines Hfaiedh SOI |
65 | Ioana Stupariu | NCUC | |
66 | Ivett Paulovics | Individual | Ivett Paulovics SOI |
67 | Jaifa Mezher Arango | GAC | Jaifa Mezher Arango SOI |
68 | James Ham | Individual | James Ham SOI |
69 | Jan Janssen | Individual | Jan Janssen SOI |
70 | Jason Schaeffer | RySG | Jason Schaeffer SOI |
71 | Jay Chapman | BC | Jay Chapman SOI |
72 | Jeff Neuman | RrSG | Jeff Neuman SOI |
73 | Jim Bikoff | IPC | JIm Bikoff SOI |
74 | Joe Styler | Individual | Joe Styler SOI |
75 | Jonathan Agmon | IPC | Jonathan Agmon SOI |
76 | Jonathan Frost | RySG | Jonathan Frost SOI |
77 | Jonathan Matkowsky | IPC | Jonathan Matkowsky SOI |
78 | John McElwaine | IPC | John McElwaine SOI |
79 | Jon Nevett | RySG | Jon Nevett SOI |
80 | Josh A. Partington | Individual | Josh A. Partington SOI |
81 | Julien Chaisse | Individual | Julien Chaisse SOI |
82 | Justin Bukspan | Individual | Justin Bukspan SOI |
83 | Justine Chew | Individual | Justine Chew SOI |
84 | Kapil Rampal | Individual | Kapil Rampal SOI |
85 | Kathy Kleiman - Co Chair | NCSG | Kathy Kleiman SOI |
86 | Khaled Koubaa | Individual | Khaled Koubaa SOI |
87 | Khouloud Dawahi | Individual | Khouloud Dawahi SOI |
88 | Kiran Malancharuvil | IPC | Kiran Malancharuvil SOI |
89 | Kostantinos Oikonomoy | Individual | Kostantinos Oikonomoy SOI |
90 | Kristine Dorrain | RySG | Kristine Dorrain SOI |
91 | Kurt Pritz | Individual | Kurt Pritz SOI |
92 | Laurie Anderson | RrSG | Laurie Anderson SOI |
93 | Lillian Fosteris | RySG | Lillian Fosteris SOI |
94 | Liz Williams | IPC | Liz Williams SOI |
95 | Lori Schulman | IPC | Lori Schulman SOI |
96 | Louise Marie Hurel | Individual | Louise Marie Hurel SOI |
97 | Luc Seufer | RrSG | Luc Seufer SOI |
98 | Marc Trachtenberg | IPC | Marc Trachtenberg SOI |
99 | Margie Milam | BC | Margie Milam SOI |
100 | Mariia Parubets | Individual | Mariia Parubets SOI |
101 | Marina A. Lewis | IPC | Marina A. Lewis SOI |
102 | Marie Pattullo | BC | Marie Pattullo SOI |
103 | Mark Carvell | GAC | Mark Carvell SOI |
104 | Mark Massey | Individual | Mark Massey SOI |
105 | Martin Silva Valent | NPOC | Martin Silva Valent SOI |
106 | Mary Forbes | Individual | Mary Forbes SOI |
107 | Massimo Vittori | Individual | Massimo Vittori SOI |
108 | Mathieu Weill | ccNSO | Mathieu Weill SOI |
109 | Maxim Alzoba | RySG | Maxim Alzoba SOI |
110 | Michael De Wit | individual | Michael De Wit SOI |
111 | Michael Flemming | IPC | Michael Flemming SOI |
112 | Michael R Graham | IPC | Michael R Graham SOI |
113 | Michael Karanicolas | NCUC | Michael Karanicolas SOI |
114 | Michael Peroff | IPC | Michael Peroff SOI |
115 | Mike Rodenbaugh | IPC | Mike Rodenbaugh SOI |
116 | Mike Russell | Individual | Michael Russell SOI |
117 | Mona Al Achkar | At-Large | Mona Al Achkar SOI |
118 | Monica Mitchell | Individual | Monica Mitchell SOI |
119 | Monika Zalnieriute | NCSG | Monika Zalnieriute SOI |
120 | Nat Cohen | BC | Nat Cohen SOI |
121 | Nick Wood | IPC | Nick Wood SOI |
122 | Padmini Baruah | NCUC | Padmini Baruah SOI |
123 | Pascal Boehner | IPC | Pascal Boehner SOI |
124 | Patricia Aufderheide | Individual | Patricia Aufderheide SOI |
125 | Paul McGrady | IPC | Paul McGrady SOI |
126 | Paul Raynor Keating | Individual | Paul Raynor Keating SOI |
127 | Paul Tattersfield | Individual | Paul Tattersfield SOI |
128 | Peter Muller | Individual | Peter Muller SOI |
129 | Petter Rindforth | IPC | Petter Rindforth SOI |
130 | Philip S. Corwin - Co Chair | BC | Philip S. Corwin SOI |
131 | Phillip Marano | IPC | Phillip Marano SOI |
132 | Plamena Petrova Popova | At-Large | Plamena Petrova Popova SOI |
133 | Poncelet Ileleji | NPOC | Poncelet Ileleji SOI |
134 | Pravenkumar Yellamula | Individual | Pravenkumar Yellamula SOI |
135 | Rebecca Tushnet | Individual | Rebecca Tushnet SOI |
136 | Reg Levy | RySG | Reg Levy SOI |
137 | Renata Aquino Ribeiro | NCUC | Renata Aquino Ribeiro SOI |
138 | Renee Fossen | Individual | Renee Fossen SOI |
139 | Renee Reuter | Individual | Renee Reuter SOI |
140 | Robin Cali | Individual | Robin Cali SOI |
141 | Robin Gross | NCUC | Robin Gross SOI |
142 | Roger Carney | RrSG | Roger Carney SOI |
143 | Roger Oteng Baah | Individual | Roger Oteng Baah SOI |
144 | Roxanne John | NCUC | Roxanne John SOI |
145 | Rudi Vansnick | NPOC | Rudi Vansnick SOI |
146 | Ryan Pearce | Individual | Ryan Pearce SOI |
147 | Salvador Camacho Hernandez | Individual | Salvador Camacho Hernandez SOI |
148 | Sara Bockey | RrSG | Sara Bockey SOI |
149 | Sarah Clayton | NCUC | Sarah Clayton SOI |
150 | Sarah Deutsch | IPC | Sara Deutsch SOI |
151 | Scott R. Austin | IPC | Scott R. Austin SOI |
152 | Scott Harlan | RySG | Scott Harlan SOI |
153 | Sean Martin McDonald | At-Large | Sean Martin McDonald SOI |
154 | Shiva Kanwar | Individual | Shiva Kanwar SOI |
155 | Somtochukwu E. Dike | Individual | |
156 | Sonigitu Asibong Ekpe | NCUC | Sonigitu Asibong Ekpe SOI |
156157 | Steven M. Levy | Individual | Steven M. Levy SOI |
157158 | Susan Kawaguchi | BC | Susan Kawaguchi SOI |
158159 | Susan Payne | IPC | Susan Payne SOI |
159160 | Takashi Nagazaki | Individual | Takashi Nagazaki SOI |
160161 | Theo Geurts | RrSG | Theo Geurts SOI |
161162 | Thomas Brackey | Individual | Thomas Brackey SOI |
162163 | Toni Ojala | Individual | Toni Ojala SOI |
163164 | Vaibhav Aggarwal | Individual | Vaibhav Aggarwal SOI |
164165 | Vinzenz Heussler | At-Large | Vinzenz Heussler SOI |
165166 | Voica Emil Catalin | Individual | Voica Emil Catalin SOI |
166167 | Volker Greimann | RrSG | Volker Greimann SOI |
167168 | Wisdom Donkor | NCSG | Wisdom Donkor SOI |
168169 | Yogesh Malik | Individual | Yogesh Malik SOI |
169170 | Yuri Chumak | NCUC | Yuri Chumak SOI |
170171 | Zaki Ahmed Siddiqui | IPC | Zaki Ahmed Siddiqui SOI |
171172 | Zak Muscovitch | Individual | Zak Muscovitch SOI |
172173 | Zhou Heng | Individual | Zhou Heng SOI |
Observer | Affiliation | |
---|---|---|
1 | Aaron Pace | Individual |
2 | Abdeldjalil Bachar Bong | ALAC |
3 | Aida Mahmutović | Individual |
4 | Alan Woods | RySG |
5 | Alice Munyua | GAC |
6 | Allan Mark Otieno | Individual |
7 | Amina Ramallan | GAC |
8 | Andrea Romano | Individual |
89 | Andy Abrams | Individual |
910 | Antonio Turco | Individual |
1011 | Bonaventure Adebeshin | Individual |
1112 | Brian J. King | Individual |
1213 | Brian Lonergan | Individual |
1314 | Brigitte Joppich | Individual |
1415 | Bruce Breger | Individual |
1516 | Bryan Gobiel | Individual |
1617 | Carolyn Mitchell | RrSG |
1718 | Charlotte Murphy | Individual |
1819 | Cheng, Kai-Yin | Individual |
1920 | Ching Chiao | RrSG |
2021 | Christopher Boyle | RrSG |
2122 | Clare Jackman | IPC |
2223 | Claudia Martinuzzi | BC |
2324 | Daniel Greenberg | Individual |
2425 | Daniel Legierski | Individual |
2526 | Daniel Nashid | Individual |
2627 | Danyal Hayat | Individual |
2728 | Darcy Southwell | RrSG |
2829 | Daretia Austin | Individual |
2930 | Dave Kammerer | Individual |
3031 | David Kreider | Individual |
3132 | Dejan Djukic | ccNSO |
3233 | Dusan Popovic | IPC |
3334 | Elizabeth Godfrey | Individual |
3435 | Emmy Praise | Individual |
3536 | Eugénie Chaumont | Individual |
3637 | Eve J. Brown | Individual |
3738 | Faustina Lee | Individual |
3839 | Felix Suazo | Individual |
3940 | Fernando Velásquez | Individual |
4041 | Gareth Dickson | IPC |
4142 | Ghani Zahid | Individual |
4243 | Glen de St Gery | Individual |
4344 | Glenn Rice | Individual |
4445 | Halefom Abraha | Individual |
4546 | Hong Xue | At-Large |
4647 | Iain Connor | Individual |
4748 | Ian Ingram | Individual |
4849 | Ignat Stoychev | Individual |
4950 | Innocent Amesi | Individual |
5051 | Jacob Williams | RrSG |
5152 | Jane Wang | Individual |
5253 | Jeevn Atwal | Individual |
5354 | Jeff Csomo | Individual |
5455 | Jennifer Visintine | Individual |
5556 | Jim Chen | Individual |
5657 | Jim Prendergast | Individual |
5758 | Jim Struthers | |
5859 | Jitka Tůmová | NPOC |
5960 | Joe Alagna | Individual |
6061 | Joe Esquire | Individual |
6162 | Joel Runyon | Individual |
6263 | John Macaluso | Individual |
6364 | John Poole | Individual |
6465 | Jorge Cancio | GAC |
6566 | Jothan Frakes | Individual |
6667 | Kaili Kan | At-Large |
6768 | Karen Day | RySG |
6869 | Kathleen (Katie) Brennan | Individual |
6970 | Kelly Donahue | Individual |
7071 | Ken Schabelski | Individual |
7172 | Kevin Miller | Individual |
7273 | Lincoln Liu | Individual |
7374 | Maksym Milokhin | Individual |
7475 | Margareth Kang | Individual |
7576 | Marianne Georgelin | Individual |
7677 | Maria Crimi Speth | Individual |
7778 | Mary Elizabeth Jones | Individual |
7879 | Micah Ogilvie | RrSG |
7980 | Michael Adams | IPC |
8081 | Michael Wibbeke | Individual |
8182 | Miguel Portela | Individual |
8283 | Mike Maoz | Individual |
8384 | Monica LastiriI Santiago | Individual |
8485 | Monika Fiallo | Individual |
8586 | Mourad Melliti | Individual |
8687 | Nathalie Roux | Individual |
8788 | Nawar Salameh | Individual |
8889 | Paddy Tam | Individual |
8990 | Paul Westley | Individual |
9091 | Pauline Monier | Individual |
9192 | Peter Becker | Individual |
9293 | Peter Lu | Individual |
9394 | Peter Vaughan | Individual |
9495 | Petr Hostas | NPOC |
9596 | Rafik Dammak | NCUC |
9697 | Raoul Plommer | Individual |
9798 | Richard Plater | Individual |
9899 | Richard Pringle | IPC |
99100 | Robert Gray Oliver Jr. | Individual |
100101 | Roberto Manno | Individual |
101102 | Ronald Geens | RySG |
102103 | Roxane de Varine-Bohan | Individual |
103104 | Ryan Brindle | Individual |
104105 | Salman Ahmed Sheikh | Individual |
105106 | Sarah Mhamilawa | ccNSO |
106107 | Sean Wilke | RrSG |
107108 | Shirly Rocio Galante | BC |
108109 | Stéphane Bondallaz | Individual |
109110 | Tim Lince | Individual |
110111 | Victor Quinteros | Individual |
111112 | Yi Zhang | RySG |
112113 | Waudo Siganga | BC |
113114 | Zornitsa Marcheva | Individual |