Page History
...
Member | Affiliation | SOI | |
---|---|---|---|
1 | Alan Greenberg | At-Large | Alan Greenberg SOI |
2 | Alexander Schubert | RySG | Alexander Schubert SOI |
3 | Alexander Siffrin | RrSG | Alexander Siffrin SOI |
4 | Alison Simpson | BC | Alison Simpson SOI |
5 | Anne Aikman-Scalese | IPC | Anne Aikman-Scalese SOI |
6 | Annebeth Lange | ccNSO | Annebeth Lange SOI |
7 | Arshad Mohammed | Individual | Arshad Mohammed SOI |
8 | Ashley Roberts | RySG | Ashley Roberts SOI |
9 | Aslam Mohamed | IPC | Aslam Mohamed SOI |
10 | Avri Doria | Individual | Avri Doria SOI |
11 | Ben Anderson | RrSG | Ben Anderson SOI |
12 | Bret Fausett | RySG | Bret Fausett SOI |
13 | Brian Scarpelli | IPC | Brian Scarpelli SOI |
14 | Brian Winterfeldt | IPC | Brian Winterfeldt SOI |
15 | Bruna Martins dos Santos | NCSG | Bruna Martins dos Santos SOI |
16 | Carlos Alberto Ribeiro | Individual | |
17 | Carlos Raul Gutierrez | CCT Liaison | Carlos Raul Gutierrez SOI |
18 | Carlton Anthony Samuels | At-Large | Carlton Anthony Samuels SOI |
19 | Cecilia Lee Smith | BC | Cecilia Lee Smith SOI |
20 | Cheryl Langdon-Orr - co-chair | NCSG/At-Large | Cheryl Langdon-Orr SOI |
21 | Ching Chiao | Individual | Ching Chiao SOI |
22 | Chris Niemi | Individual | Chris Niemi SOI |
23 | Christa Taylor | Individual | Christa Taylor SOI |
24 | Christine Haight Farley | NCUC | Christine Haight Farley SOI |
25 | Christopher Dennett | NCUC | Christopher Dennett SOI |
26 | Christopher Momanyi | Individual | Christopher Momanyi SOI |
27 | Christopher Wilkinson | At-large | Christopher Wilkinson SOI |
28 | Clark Lackert | IPC | Clark Lackert SOI |
29 | Danny Glix | Individual | Danny Glix SOI |
30 | Dr. David Ackerman | NCSG | David Ackerman SOI |
31 | David Rome | Individual | David Rome SOI |
32 | Dean Martin Smith | Individual | Dean Martin Smith SOI |
33 | Denise Michel | BC | Denise Michel SOI |
34 | Dessalegn Mequanint Yehuala | Individual | Dessalegn Mequanint Yehuala SOI |
35 | Dietmar Lenden | RySG | Dietmar Lenden SOI |
36 | Donna Austin | RySG | Donna Austin SOI |
37 | Edmon Chung | RySG | Edmon Chung SOI |
38 | Elisa Cooper | RrSG | Elisa Cooper SOI |
39 | Emmanuel Akin-Awokoya | At-Large | Emmanuel Akin-Awokoya SOI |
3940 | Emanuele Sacchetto | Individual | Emanuele Sacchetto SOI |
4041 | Erica Varlese | RySG | Erica Varlese SOI |
4142 | Farzaneh Badii | NCUC | Farzaneh Badii SOI |
4243 | Frederic Guillemaut | RrSG | Frederic Guillemaut SOI |
4344 | Gangadhar Panday | NPOC | Gangadhar Panday SOI |
4445 | Gangesh Varma | NCSG | Gangesh Varma SOI |
4546 | Gemma Keegan | RySG | Gemma Keegan SOI |
4647 | George Soler | RySG | George Soler SOI |
4748 | Gertrude Levine | RySG | Gertrude Levine SOI |
4849 | Grace Mutung'u | NCSG | Grace Mutung'u SOI |
4950 | Greg Shatan | IPC | Greg Shatan SOI |
5051 | Griffin Barnett | IPC | Griffin Barnett SOI |
5152 | Guillaume Pahud | Individual | Guillaume Pahud SOI |
5253 | Hadia Elminiawi | Individual | Hadia Elminiawi SOI |
5354 | Harold Arcos | At-Large | Harold Arcos SOI |
5455 | Heather Forrest | IPC | Heather Forrest SOI |
5556 | Holly Raiche | ALAC | Holly Raiche SOI |
5657 | Hong Hong | Individual | Hong Hong SOI |
5758 | Huthaifa Mohammad Albustanji | Individual | Huthaifa Albustanji SOI |
5859 | Iftikhar Hussain Shah | GAC | Iftikhar Hussain Shah SOI |
5960 | Ijeoma Ononogbu | RySG | Ijeoma Ononogbu SOI |
6061 | Iliya Bazlyankov | RySG | |
6162 | Isabel Rutherfurd | BC | Isabel Rutherfurd SOI |
6263 | Jacob Williams | Individual | Jacob Williams SOI |
6364 | James Bladel | RrSG | James Bladel SOI |
6465 | Jami A Gekas | Individual | Jami A Gekas SOI |
6566 | Jamie Baxter | Individual | Jamie Baxter SOI |
6667 | Janelle McAlister | RrSG | Janelle McAlister SOI |
6768 | Jannik Skou | IPC | Jannik Skou SOI |
6869 | Janvier Ngoulaye | At-Large | Janvier Ngoulaye SOI |
6970 | Jason Schaeffer | RySG | Jason Schaeffer SOI |
7071 | Jay Westerdal | RySG | Jay Westerdal SOI |
7172 | Jean Guillon | NCUC | Jean Guillon SOI |
7273 | Jeffrey J. Neuman - co-chair | Individual | Jeff Neuman SOI |
7374 | Jennifer Chung | RySG | Jennifer Chung SOI |
7475 | Jennifer Wolfe | RySG | Jennifer Wolfe SOI |
7576 | Jessica Hooper | RySG | Jessica Hooper SOI |
7677 | Jian C. Chang | RySG | Jian C. Chang SOI |
7778 | Jim Prendergast | Individual | Jim Prendergast SOI |
7879 | John Laprise | At-Largeg | John Laprise SOI |
7980 | Jon Nevett | RySG | Jon Nevett SOI |
8081 | Jonas Kölle | Individual | Jonas Kölle SOI |
8182 | Jonathan Robinson | RySG | Jonathan Robinson SOI |
8283 | Jorge Cancio | GAC | Jorge Cancio SOI |
8384 | Judith Okite | Individual | Judith Okite SOI |
8485 | Judy Song Marshall | RySG | Judy Song Marshall SOI |
8586 | Julie Mowers | RySG | Julie Mowers SOI |
8687 | Justine Chew | Individual | Justine Chew SOI |
8788 | Karen Bernstein | IPC | Karen Bernstein SOI |
8889 | Karen Day | RySG | Karen Day SOI |
8990 | Karen Yu | RrSG | Karen Yu SOI |
9091 | Katrin Ohlmer | Individual | Katrin Ohlmer SOI |
9192 | Kavouss Arasteh | Individual | Kavouss Arasteh SOI |
9293 | Ken Stubbs | RySG | Ken Stubbs SOI |
9394 | Kevin Kreuser | RrSG | Kevin Kreuser SOI |
9495 | Khaled Koubaa | Individual | Khaled Koubaa SOI |
9596 | Kiran Malancharuvil | IPC | Kiran Malancharuvil SOI |
9697 | Klaus Stoll | NPOC | Klaus Stoll SOI |
9798 | Kris Seeburn | NCUC | Kris Seeburn SOI |
9899 | Kristina Rosette | RySG | Kristina Rosette SOI |
99100 | Kurt Pritz | Individual | Kurt Pritz SOI |
100101 | Leon Felipe Sanchez | At-Large | Leon Sanchez SOI |
101102 | Limei Liu | RySG | Limei Liu SOI |
102103 | Liz Brodzinski | IPC | Liz Brodzinski SOI |
103104 | Liz Williams | Individual | Liz Williams SOI |
104105 | Louise Goodsell | Individual | Louise Goodsell SOI |
105106 | Marc Trachtenberg | IPC | Marc Trachtenberg SOI |
106107 | Margie Milam | BC | Margie Milam SOI |
107108 | María Milagros Castañon Seoane | GAC | María Milagros Castañon Seoane SOI |
108109 | Marília Maciel | NCUC | Marília Maciel SOI |
109110 | Martin Sutton | RySG | Martin Sutton SOI |
110111 | Mathieu Weill | ccNSO | Mathieu Weill SOI |
111112 | Maxim Alzoba | RySG | Maxim Alzoba SOI |
112113 | Michael Flemming | IPC | Michael Flemming SOI |
113114 | Michele Neylon | RrSG | Michele Neylon SOI |
114115 | Mike Rodenbaugh | Individual | Mike Rodenbaugh SOI |
115116 | Milagros Castañon Seone | GAC | Milagros Castañon Seone SOI |
116117 | Monika Zalnieriute | NCUC | Monika Zalnieriute SOI |
117118 | Nathalie Coupet | Individual | Nathalie Coupet SOI |
118119 | Nathaniel W. Edwards | Individual | Nathaniel Edwards SOI |
119120 | Neli Marcheva | Individual | Neli Marcheva SOI |
120121 | Nick Shorey | GAC | Nick Shorey SOI |
122 | Olga Cavalli | GAC | Olga Cavalli SOI |
123121 | Quoc-Anh, Pham | RySG | Quoc-Anh, Pham SOI |
122124 | Pascal Bekono | At-Large | Pascal Bekono SOI |
123125 | Paul McGrady | IPC | Paul McGrady SOI |
124126 | Peter Green (Zuan Zhang) | NCUC | Peter Green SOI |
125127 | Phil Buckingham | Individual | Phil Buckingham SOI |
126128 | Phil Corwin | BC | Philip Corwin SOI |
127129 | Phil Lodico | Individual | Phil Lodico SOI |
128130 | Phillip Marano | IPC | Philip Marano SOI |
129131 | Poncelet Ileleji | NPOC | Poncelet Ileleji SOI |
130132 | Rapid Sun | GAC | Rapid Sun SOI |
131133 | Rafik Dammak | NCUC | Rafik Dammak SOI |
132134 | Rahul Gosain | GAC | Rahul Gosain SOI |
133135 | Raymond Zylstra | RySG | Raymond Zylstra SOI |
134136 | Renata Aquino Ribeiro | NCUC | Renata Aquino Ribeiro SOI |
135137 | Richard Padilla | Individual | Richard Padilla SOI |
136138 | Robert Burlingame | Individual | Robert Burlingame SOI |
137139 | Rob Hall | RySG | Rob Hall SOI |
138140 | Robin Gross | NCSG | Robin Gross SOI |
139141 | Roger Carney | RrSg | Roger Carney SOI |
140142 | Rosalia Morales | ccNSO | Rosalia Morales SOI |
141143 | Rubens Kuhl | RySG | Rubens Kuhl SOI |
142144 | Rudi Vansnick | NPOC | Rudi Vansnick SOI |
143145 | Rudy Mendoza | Individual | Rudy Mendoza SOI |
144146 | Samantha Demetriou | RySG | |
145147 | Sana Ali | NCUC | Sana Ali SOI |
146148 | Sara Bockey | RrSG | Sara Bockey SOI |
147149 | Sarah Langstone | RySG | Sarah Langstone SOI |
148150 | Satish Babu | At-Large | Satish Babu SOI |
149151 | Scott Harlan | RySG | Scott Harlan SOI |
150152 | Serena Lai | RrSG | Serena Lai SOI |
151153 | Seun Ojedeji | At-Large | Seun Ojedeji SOI |
152154 | Shreema Sarkar | Individual | Shreema Sarkar SOI |
153155 | Sophia Feng | RrSG | Sophia Feng SOI |
154156 | Soumya Iyer | NCSG | Soumya Iyer SOI |
155157 | Stefania Milan | NCUC | Stefania Milan SOI |
156158 | Stephen Jadie Coates | BC | Stephen Jadie Coates SOI |
157159 | Susan Payne | IPC | Susan Payne SOI |
158160 | Theo Geurts | RrSG | Theo Geurts SOI |
159161 | Tim Johnson | Individual | Tim Johnson SOI |
160162 | Tom Dale | GAC Secretariat | Tom Dale SOI |
161163 | Tracy Hackshaw | Individual | Tracy Hackshaw SOI |
162164 | Vaibhav Aggarwal | Individual | Vaibhav Aggarwal SOI |
163165 | Vanda Scartezini | At-Large | Vanda Scartezini SOI |
164166 | Vicky Sheckler | IPC | Vicky Sheckler SOI |
165167 | Victor Zhang | Individual | Victor Zhang SOI |
166168 | Vlad Dinculescu | RrSG | Vlad Dinculescu SOI |
167169 | Volker Greimann | RrSG | Volker Greimann SOI |
168170 | Wangari Kabiru | Individual | Wangari Kabiru SOI |
169171 | Yazid Akanho | NCUC | Yazid Akanho SOI |
170172 | Yoshitaka Murakami | RySG | Yoshitaka Murakami SOI |
171173 | Zack Coleman | RySG | Zack Coleman SOI |
172174 | Zornitsa Marcheva | Individual | Zornitsa Marcheva SOI |
...
Name | Affiliation | ||||
---|---|---|---|---|---|
1 | Alexander Chilikov | IPC | |||
2 | Alex Deacon | IPC | |||
3 | Alexander Mayrhofer | Individual | |||
4 | Alice Munyua | Individual | |||
5 | Alina Syunkova | Individual | |||
6 | Amparo Arango | GAC | |||
7 | Andrei Kolesnikov | Individual | |||
8 | Anna Loup | Individual | |||
9 | Arielle Jaffe | At-Large | |||
10 | Atsushi Endo | RySG | |||
11 | Barbara Wanner | BC | |||
12 | Benjamin LOUIS | RySG | |||
13 | Bijou Mgbojikwe | IPC | |||
14 | Billy Watenpaugh | Individual | |||
15 | Brian J. King | Individual | |||
16 | Charne Le Roux | IPC | |||
17 | Colton Messa | Individual | |||
18 | Dana Mello | Individual | |||
19 | Dejan Djukic | ccNSO | |||
20 | Dev Anand Teelucksingh | At-Large | |||
21 | Esther Kamande | Individual | |||
22 | Gao Lingli | Individual | |||
23 | Garrett Barten | IPC | |||
24 | Georges Nahitchevansky | Individual | |||
25 | Guo Yongan | Individual | |||
26 | Guy Barcelona | Individual | |||
27 | Harish Chowdhary | NPOC | |||
28 | Iftikhar Hussain Shah | GAC | |||
29 | Irene Rodriguez Alonso | Individual | |||
30 | Jed Wakefield | Individual | |||
31 | Jim Galvin | Individual | |||
32 | Jo Lim | GAC ACIG | |||
33 | Kaili Kan | At-Large | |||
34 | Kevin Murphy | Individual | |||
35 | Louise Goodsell | Indvidual | |||
36 | Louise Marie Hurel | Individual | |||
37 | Manmeet Singh | Individual | |||
38 | María Julia Morales González | Individual | |||
39 | Marianne Georgelin | Individual | |||
40 | Mark Kudlacik | IPC | |||
41 | Michael De Wit | IPC | |||
42 | Michael Ilichebo | Individual | |||
43 | Mohammed Jaber | Individual | |||
44 | Muhammed Njie | NCUC | |||
45 | Narine Khachatryan | At-Large | |||
46 | Nathalie Roux | Individual | |||
47 | Neal McPherson | RySG | |||
48 | Nick Wenban-Smith | ccNSO | |||
49 | Olga Cavalli | GAC | 50 | Patrick Kane | RySG |
5150 | Patrick Schweihs | Individual | |||
5251 | Paul Foody | Individual | |||
5352 | Peter LaMantia | RrSG | |||
5453 | Philip Karnofsky | Individual | |||
5554 | Pim Pastoors | ccNSO | |||
5655 | Rachel Pollack | Individual | |||
5756 | Richard Schreier | Individual | |||
5857 | Richard Tindal | Individual | |||
5958 | Rodolfo Mesa | Individual | |||
6059 | Ryan Carroll | GAC | |||
6160 | Ryo ARAI | RySG | |||
6261 | Sabine Meyer | GAC | |||
6362 | Sacha Tarrant | Individual | |||
6463 | Sana Ali | Individual | |||
6564 | Seun Ojedeji | At-Large | |||
6665 | Shin Yamasaki | Individual | |||
6766 | Shiva Kanwar | Individual | |||
6867 | Shubham Shukla | Individual | |||
6968 | Stanley Shan | GAC | |||
7069 | Stephanie Duschesneau | RySG | |||
7170 | Susan Nakanwagi | NCSG | |||
7271 | Susan Roeser | Individual | |||
7372 | Taylor Bentley | GAC | |||
7473 | Tracey Hind | AGIC/GAC | |||
7574 | Victoria Carrington | IPC | |||
7675 | Wisdom Kwasi Donkor | NCSG |
POLICY STAFF SUPPORT
...