Versions Compared

Key

• This line was added.
  • This line was removed.
  • Formatting was changed.

...

Russian Conference ID =  2138

...

ALAC

AF: Hadia Elminiawi,   Seun Ojedeji (apology), Tijani Ben Jemaa

AP: Holly Raiche, Kaili Kan, Maureen Hilyard

EUR: Andrei Kolesnikov, Bastiaan Goslings, Sébastien Bachollet

LAC: Alberto Soto,   Bartlett Morgan, Ricardo Holmquist

NA: Alan Greenberg, Javier Rúa-Jovet, John Laprise (apology)

Liaisons: Julie Hammer (SSAC), Maureen Hilyard (ccNSO), Cheryl Langdon-Orr (GNSO), Yrjö Lansipuro (GAC)

Dial-out Participants: EN: Olivier-Crépin Leblond, Maureen Hilyard, Tijani Ben Jemaa, Holly Raiche, Cheryl Langdon-Orr, Bram Fudzulani,  Remmy Nweke, Barrack Otieno,  Hadia Elminiawi, Abdulkarim Abdulkarim Ayopo Oloyede,   Vernatius Okwu Ezeama, Isaac Maposa , Isaac Maposa , Chokri Ben Romdhane, Kris Seeburn, Wale Bakare, Erich Schweighofer, Vanda Scartezini, Raymond Mamattah, Marita Moll, Leah Symekher, Glenn McKnight, Judith Hellerstein, Wafa Dahmani, Sarah Kiden, Justine Chew, Beran Dondeh, León Sanchez, Matthew Rantanen, Eduardo Diaz

ES: Alberto Soto, Wladimir Dávalos, Harold ArcosES:   Wladimir Dávalos 

FR: Gabriel Bombambo,  Guiguemde Guiguemde Jacques Rodrigue,  Abdeldjalil Bachar Bong Abdeldjalil Bachar Bong, Adam Ahmat Doungous

RU:  Andrei Kolesnikov

Apologies: Satish Babu, Christopher Wilkinson, John Laprise, Ali AlMeshal, Seun Ojedeji (tentative)

Staff: Heidi Ullrich, Silvia Vivanco, Ariel Liang, Yeşim Nazlar, Evin Erdoğdu, Mario Aleman, Claudia Ruiz, Gisella Gruber, Siranush Vardanyan

Interpreters
ES: Paula Vernonica & Claudia
David - FR: Claire & Isabelle
Camila - RU: Maya Ekaterina & GalinaYulia

Call Management: Gisella Gruber

...