Page History
...
Name | Affiliation | |
---|---|---|
1 | Alexander Chilikov | IPC |
2 | Alex Deacon | IPC |
3 | Alexander Mayrhofer | Individual |
4 | Alice Munyua | Individual |
5 | Alina Syunkova | Individual |
6 | Amparo Arango | GAC |
7 | Andrei Kolesnikov | Individual |
8 | Anna Loup | Individual |
9 | Arielle Jaffe | At-Large |
10 | Atsushi Endo | RySG |
11 | Benjamin Louis | RySG |
12 | Bijou Mgbojikwe | IPC |
13 | Billy Watenpaugh | Individual |
14 | Brian J. King | Individual |
15 | Cecilia Lee Smith | BC |
16 | Charne Le Roux | IPC |
17 | Colton Messa | Individual |
18 | Dana Mello | Individual |
19 | Dejan Djukic | ccNSO |
20 | Dev Anand Teelucksingh | At-Large |
21 | Esther Kamande | Individual |
22 | Gao Lingli | Individual |
23 | Garrett Barten | IPC |
24 | Georges Nahitchevansky | Individual |
25 | Glen de St Gery | Individual |
26 | Guo Yongan | Individual |
27 | Guy Barcelona | Individual |
28 | Iftikhar Hussain Shah | GAC |
29 | Irene Rodriguez Alonso | Individual |
30 | Jed Wakefield | Individual |
31 | Jim Galvin | Individual |
32 | Jo Lim | GAC ACIG |
33 | Kaili Kan | At-Large |
34 | Kerim Begliyev | GAC |
35 | Kevin Murphy | Individual |
36 | Livia WalpenLiang Junying | GACIndividual |
37 | Louise GoodsellLivia Walpen | IndvidualGAC |
38 | Louise Marie Hurel | Individual |
39 | Manmeet Singh | Individual |
40 | María Julia Morales González | Individual |
41 | Marianne Georgelin | Individual |
42 | Mark Kudlacik | IPC |
43 | Michael De Wit | IPC |
44 | Michael Ilichebo | Individual |
45 | Mohammed Jaber | Individual |
46 | Muhammed Njie | NCUC |
47 | Narine Khachatryan | At-Large |
48 | Nathalie Roux | Individual |
49 | Neal McPherson | RySG |
50 | Nick Wenban-Smith | ccNSO |
51 | Patrick Kane | RySG |
52 | Patrick Schweihs | Individual |
53 | Paul Foody | Individual |
54 | Paulo César Tavares Filho | NCUC |
55 | Peter LaMantia | RrSG |
56 | Philip Karnofsky | Individual |
57 | Pim Pastoors | ccNSO |
58 | Rafik Dammak | NCUC |
59 | Richard Schreier | Individual |
60 | Richard Tindal | Individual |
61 | Rodolfo Mesa | Individual |
62 | Ryan Carroll | GAC |
63 | Ryo ARAI | RySG |
64 | Sabine Meyer | GAC |
65 | Sacha Tarrant | Individual |
66 | Sana Ali | Individual |
67 | Seun Ojedeji | At-Large |
68 | Shin Yamasaki | Individual |
69 | Shubham Shukla | Individual |
70 | Stanley Shan | GAC |
71 | Stephanie Duschesneau | RySG |
72 | Susan Nakanwagi | NCSG |
73 | Susan Roeser | Individual |
74 | Tracey Hind | AGIC/GAC |
75 | Victoria Carrington | IPC |
76 | Wisdom Kwasi Donkor | NCSG |
...