Page History
...
Name | Affiliation | ||||
---|---|---|---|---|---|
1 | Alexander Chilikov | IPC | |||
2 | Alex Deacon | IPC | |||
3 | Alexander Mayrhofer | Individual | |||
4 | Alice Munyua | Individual | |||
5 | Alina Syunkova | Individual | |||
6 | Amparo Arango | GAC | |||
7 | Andrei Kolesnikov | Individual | |||
8 | Anna Loup | Individual | |||
9 | Arielle Jaffe | At-Large | |||
10 | Atsushi Endo | RySG | |||
11 | Benjamin Louis | RySG | |||
12 | Bijou Mgbojikwe | IPC | |||
13 | Billy Watenpaugh | Individual | |||
14 | Brian J. King | Individual | |||
15 | Cecilia Lee Smith | BC | |||
16 | Charne Le Roux | IPC | |||
17 | Colton Messa | Individual | |||
18 | Dana Mello | Individual | |||
19 | Dejan Djukic | ccNSO | |||
20 | Dev Anand Teelucksingh | At-Large | |||
21 | Esther Kamande | Individual | |||
22 | Gao Lingli | Individual | |||
23 | Garrett Barten | IPC | |||
24 | Georges Nahitchevansky | Individual | |||
25 | Glen de St Gery | Individual | |||
26 | Guo Yongan | Individual | |||
27 | Guy Barcelona | Individual | |||
28 | Iftikhar Hussain Shah | GAC | |||
29 | Irene Rodriguez Alonso | Individual | |||
30 | Jed Wakefield | Individual | |||
31 | Jim Galvin | Individual | |||
32 | Jo Lim | GAC ACIG | |||
33 | Kaili Kan | At-Large | |||
34 | Kerim Begliyev | GAC | |||
35 | Kevin Murphy | Individual | |||
36 | Livia Walpen | GAC | |||
37 | Louise Goodsell | Indvidual | |||
38 | Louise Marie Hurel | Individual | |||
39 | Manmeet Singh | Individual | |||
40 | María Julia Morales González | Individual | |||
41 | Marianne Georgelin | Individual | |||
42 | Mark Kudlacik | IPC | |||
43 | Michael De Wit | IPC | |||
44 | Michael Ilichebo | Individual | |||
45 | Mohammed Jaber | Individual | |||
46 | Muhammed Njie | NCUC | |||
47 | Narine Khachatryan | At-Large | |||
48 | Nathalie Roux | Individual | |||
49 | Neal McPherson | RySG | |||
50 | Nick Wenban-Smith | ccNSO | |||
51 | Patrick Kane | RySG | |||
52 | Patrick Schweihs | Individual | |||
53 | Paul Foody | Individual | |||
54 | Paulo César Tavares Filho | NCUC | |||
55 | Peter LaMantia | RrSG | |||
56 | Philip Karnofsky | Individual | |||
57 | Pim Pastoors | ccNSO | |||
58 | Rachel Pollack | Individual | 59 | Rafik Dammak | NCUC |
6059 | Richard Schreier | Individual | |||
6160 | Richard Tindal | Individual | |||
6261 | Rodolfo Mesa | Individual | |||
6362 | Ryan Carroll | GAC | |||
6463 | Ryo ARAI | RySG | |||
6564 | Sabine Meyer | GAC | |||
6665 | Sacha Tarrant | Individual | |||
6766 | Sana Ali | Individual | |||
6867 | Seun Ojedeji | At-Large | |||
6968 | Shin Yamasaki | Individual | |||
7069 | Shubham Shukla | Individual | |||
7170 | Stanley Shan | GAC | |||
7271 | Stephanie Duschesneau | RySG | |||
7372 | Susan Nakanwagi | NCSG | |||
7473 | Susan Roeser | Individual | |||
7574 | Tracey Hind | AGIC/GAC | |||
7675 | Victoria Carrington | IPC | |||
7776 | Wisdom Kwasi Donkor | NCSG |
POLICY STAFF SUPPORT
...