Page History
...
Member | Affiliation | Statement of Interest | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Aaron Pace | Individual | |||||
2 | Aida Mahmutović | Individual | |||||
3 | Alexandra Perry | Individual | Alexandra Perry SOI | ||||
4 | Alistair Payne | IPC | Alistair Payne SOI | ||||
5 | Ankur Raheja | IPC | Ankur Raheja SOI | ||||
6 | Amr Elsadr | NCUC | Amr Elsadr SOI | ||||
7 | Arthur Fouré | Individual | Arthur Fouré SOI | ||||
8 | Benjamin Akinmoyeje | NCUC | Benjamin Akinmoyeje SOI | ||||
9 | Ben Menor Jr. | Individual | Ben Menor Jr. SOI | ||||
10 | Bret Fausett | RySG | Bret Fausett SOI | ||||
11 | Brian Beckham | GAC | Brian Beckham SOI | ||||
12 | Brian Hayes | Individual | Brian Hayes SOI | ||||
13 | Brian Winterfeldt | IPC | Brian Winterfeldt SOI | ||||
14 | Bruce Breger | Individual | |||||
15 | Bryan Gobiel | Individual | |||||
16 | Caroline Chicoine | IPC | Caroline Chicoine SOI | ||||
17 | Charne le Roux | IPC | Charne le Roux SOI | ||||
18 | Christopher M. Thomas | Individual | Christopher M. Thomas SOI | ||||
19 | Cindy Spencer | Individual | Cindy Spencer SOI | ||||
20 | Clare Jackman | IPC | |||||
21 | Cyntia King | BC | Cyntia King SOI | ||||
22 | Daniel Loka | Individual | Daniel Loka SOI | ||||
23 | Danny Glix | Individual | Danny Glix SOI | ||||
24 | David A. Einhorn | IPC | David A. Einhorn SOI | ||||
25 | David Maher | RySG | David Maher SOI | ||||
26 | David Taylor | IPC | David Taylor SOI | ||||
27 | Darcy Southwell | RrSG | Darcy Southwell SOI | ||||
28 | Denise Michel | BC | Denise Michel SOI | ||||
29 | Doug Isenberg | IPC | Doug Isenberg SOI | ||||
30 | Ed Morris | NCSG | Ed Morris SOI | ||||
31 | Elliot Silver | Individual | Elliot Silver SOI | ||||
32 | Eugénie Chaumont | IPC | |||||
33 | Eve J. Brown | Individual | 34 | Flip Petillion | Individual | Flip Petillion SOI | |
3534 | Gabriela Szlak | BC | Gabriela Szlak SOI | ||||
3635 | Gary Saposnik | Individual | Gary Saposnik SOI | ||||
3736 | George Kirikos | Individual | George Kirikos SOI | ||||
3837 | Georges Nahitchevansky | Individual | |||||
3938 | Gerald M. Levine | Individual | Gerald M. Levine SOI | ||||
4039 | Grace Mutung'u | NCUC | Grace Mutung'u SOI | ||||
4140 | Graham Schreiber | Individual | Graham Schreiber SOI | ||||
4241 | Greg Shatan | IPC | Greg Shatan SOI | ||||
4342 | Griffin Barnett | IPC | Griffin Barnett SOI | ||||
4443 | Hasanuzzaman Lasker | Individual | Hasanuzzaman Lasker SOI | ||||
4544 | Heather Forrest | IPC | Heather Forrest SOI | ||||
4645 | Hector Ariel Manoff | IPC | Hector Ariel Manoff SOI | ||||
4746 | Holly Lance | IPC | Holly Lance SOI | ||||
4847 | Huthaifa Mohammad Albustanji | NCUC | Huthaifa Albustanji SOI | ||||
4948 | Ines Hfaiedh | Individual | Ines Hfaiedh SOI | ||||
5049 | Innocent Amesi | Individual | |||||
5150 | Jan Janssen | Individual | Jan Janssen SOI (OLD) | ||||
5251 | Jason Schaeffer | RySG | Jason Schaeffer SOI | ||||
5352 | Jay Chapman | BC | Jay Chapman SOI | ||||
5453 | J. Scott Evans | BC | J. Scott Evans SOI | ||||
5554 | Jeevn Atwal | At-Large | |||||
5655 | Jeff Neuman | RrSG | Jeff Neuman SOI | ||||
5756 | Jim Bikoff | IPC | JIm Bikoff SOI | ||||
5857 | Joe Styler | Individual | Joe Styler SOI | ||||
5958 | Jonathan Frost | RySG | Jonathan Frost SOI | ||||
6059 | John McElwaine | IPC | John McElwaine SOI | ||||
6160 | Jon Nevett | RySG | Jon Nevett SOI | ||||
6261 | Julien Chaisse | Individual | Julien Chaisse SOI | ||||
6362 | Kapil Rampal | Individual | Kapil Rampal SOI | ||||
6463 | Kathy Kleiman | NCSG | Kathy Kleiman SOI | ||||
6564 | Kelly Donahue | Individual | |||||
6665 | Kevin Kreuser | RrSG | Kevin Kreuser SOI | ||||
6766 | Khaled Koubaa | Individual | Khaled Koubaa SOI | ||||
6867 | Kiran Malancharuvil | IPC | Kiran Malancharuvil SOI | ||||
6968 | Kostantinos Oikonomoy | Individual | Kostantinos Oikonomoy SOI | ||||
7069 | Kristine Dorrain | RySG | Kristine Dorrain SOI | ||||
7170 | Kurt Pritz | Individual | Kurt Pritz SOI | ||||
7271 | Lillian Fosteris | RySG | Lillian Fosteris SOI | ||||
7372 | Liz Orembo | Individual | |||||
7473 | Liz Williams | IPC | Liz Williams SOI | ||||
7574 | Lori Schulman | IPC | Lori Schulman | ||||
7675 | Marina A. Lewis | IPC | Marina A. Lewis SOI | ||||
7776 | Marie Pattullo | BC | Marie Pattullo SOI | ||||
7877 | Marko Veljkovic | Individual | |||||
7978 | Martin Silva Valent | NPOC | Martin Silva Valent SOI | ||||
8079 | Mary Elizabeth Jones | Individual | |||||
8180 | Massimo Vittori | ||||||
8281 | Maxim Alzoba | RySG | Maxim Alzoba SOI | ||||
8382 | Michael De Wit | IPC | Michael De Wit SOI | ||||
8483 | Michael Flemming | IPC | Michael Flemming SOI | ||||
8584 | Michael Peroff | IPC | |||||
8685 | Mike Rodenbaugh | IPC | Mike Rodenbaugh SOI | ||||
8786 | Mike Russell | Individual | Michael Russell SOI | ||||
8887 | Mona Al Achkar | At-Large | Mona Al Achkar SOI | ||||
8988 | Monica Mitchell | Individual | Monica Mitchell SOI | ||||
9089 | Monika Zalnieriute | NCSG | Monika Zalnieriute SOI | ||||
9190 | Mourad Melliti | Individual | |||||
9291 | Nat Cohen | BC | Nat Cohen SOI | ||||
9392 | Neda Shahghasemi | Individual | Neda Shahghasemi SOI | ||||
9493 | Nick Wood | IPC | |||||
9594 | Nicole Klug | Individual | |||||
9695 | Paul McGrady | IPC | Paul McGrady SOI | ||||
9796 | Paul Raynor Keating | BC | Paul Raynor Keating SOI | ||||
9897 | Paul Tattersfield | Individual | Paul Tattersfield SOI | ||||
9998 | Peter Lu | Individual | |||||
10099 | Peter Muller | Individual | Peter Muller SOI | ||||
101100 | Petter Rindforth | IPC | Petter Rindforth SOI | ||||
102101 | Philip S. Corwin | BC | Philip S. Corwin SOI | ||||
103102 | Phillip Marano | IPC | Phillip Marano SO | ||||
104103 | Plamena Petrova Popova | At-Large | |||||
105104 | Pravenkumar Yellamula | Individual | Pravenkumar Yellamula SOI | ||||
106105 | Reg Levy | RySG | Reg Levy SOI | ||||
107106 | Robert Gray Oliver Jr. | Individual | |||||
108107 | Robin Gross | NCUC | Robin Gross SOI | ||||
109108 | Roger Carney | RrSG | Roger Carney SOI | ||||
110109 | Roger Doumanian | Individual | Roger Doumanian SOI | ||||
111110 | Roger Oteng Baah | Individual | Roger Oteng Baah SOI | ||||
112111 | Rudi Vansnick | NPOC | Rudi Vansnick SOI | ||||
113112 | Ryan Pearce | BC | |||||
114113 | Salvador Camacho Hernandez | Individual | Salvador Camacho Hernandez SOI | ||||
115114 | Sara Bockey | RrSG | Sara Bockey SOI | ||||
116115 | Sarah Deutsch | IPC | Sara Deutsch SOI | ||||
117116 | Sarah Mhamilawa | ccNSO | |||||
118117 | Scott R. Austin | IPC | Scott R. Austin SOI | ||||
119118 | Scott Harlan | RySG | Scott Harlan SOI | ||||
120119 | Sonigitu Asibong Ekpe | NCUC | Sonigitu Asibong Ekpe SOI | ||||
121120 | Statton Hammock | RySG | Statton Hammock SOI | ||||
122121 | Steven M. Levy | Individual | Steven M. Levy SOI | ||||
123122 | Susan Kawaguchi | BC | Susan Kawaguchi SOI | ||||
124123 | Susan Payne | IPC | Susan Payne SOI | ||||
125124 | Takashi Nakazaki | Individual | |||||
126125 | Theo Geurts | RrSG | Theo Geurts SOI | ||||
127126 | Thomas Brackey | RySG | Thomas Brackey SOI | ||||
128127 | Toni Ojala | Individual | Toni Ojala SOI | ||||
129128 | Vaibhav Aggarwal | Individual | Vaibhav Aggarwal SOI | ||||
130129 | Victor Quinteros | Individual | |||||
131130 | Voica Emil Catalin | Individual | Voica Emil Catalin SOI | ||||
132131 | Volker Greimann | RrSG | Volker Greimann SOI | ||||
133132 | Wisdom Donkor | NCSG | Wisdom Donkor SOI | ||||
134133 | Yogesh Malik | Individual | Yogesh Malik SOI | ||||
135134 | Zahid Jamil | BC | Zahid Jamil SOI | ||||
136135 | Zak Muscovitch | Individual |
Observer | Affiliation | |
---|---|---|
1 | Alan Woods | RySG |
2 | Andy Abrams | Individual |
3 | Antonio Turco | Individual |
4 | Bonaventure Adebeshin | Individual |
5 | Brian J. King | Individual |
6 | Brian Lonergan | Individual |
7 | Brigitte Joppich | Individual |
8 | Catherine Douglas | IPC |
9 | Cheng, Kai-Yin | Individual |
10 | Claudia Martinuzzi | BC |
11 | David McAuley | RySG |
12 | Dejan Djukic | ccNSO |
13 | Dusan Popovic | IPC |
14 | Elizabeth Godfrey | Individual |
15 | Elizabeth A. Walker | Individual |
16 | Eve J. Brown | Individua |
17 | Gareth Dickson | IPC |
1718 | Ghani Zahid | Individual |
1819 | Glenn Rice | Individual |
1920 | Halefom Abraha | Individual |
2021 | Hong Xue | At-Large |
2122 | Iain Connor | IPC |
2223 | Ian Ingram | Individual |
2324 | Is Laxmi | Individual |
2425 | Jacob Williams | RrSG |
2526 | Jane Wang | Individual |
2627 | Jeff Csomo | Individual |
2728 | Jim Chen | Individual |
2829 | Jim Prendergast | Individual |
2930 | Joe Alagna | Individual |
3031 | Joe Esquire | BC |
3132 | Joel Runyon | Individual |
3233 | John Poole | Individual |
3334 | Jorge Cancio | GAC |
3435 | Kai Schmidt-Hern | Individual |
3536 | Kaili Kan | At-Large |
3637 | Karen Day | RySG |
3738 | Ken Schabelski | Individual |
39 | Khouloud Dawahi | Individual |
3840 | Lincoln Liu | Individual |
3941 | Maksym Milokhin | Individual |
4042 | Mariia Parubets | Individual |
4143 | Marianne Georgelin | Individual |
4244 | Matthew Mlsna | Individual |
4345 | Micah Ogilvie | RrSG |
4446 | Michael Adams | IPC |
4547 | Michael Wibbeke | Individual |
4648 | Miguel Portela | Individual |
4749 | Mike Maoz | IPC |
4850 | Monica LastiriI Santiago | Individual |
4951 | Nathalie Roux | Individual |
5052 | Paul Westley | Individual |
5153 | Raoul Plommer | Individual |
54 | Rebecca Tushnet | Individual |
5255 | Ronald Geens | RySG |
5356 | Ryan Brindle | Individual |
5457 | Stéphane Bondallaz | Individual |
5558 | Tim Lince | Individual |
5659 | Yi Zhang | RySG |
5760 | Yuri Chumak | NCUC |
5861 | Waudo Siganga | BC |