Page History
...
Name | Affiliation | ||||
---|---|---|---|---|---|
1 | Alexander Chilikov | IPC | |||
2 | Alex Deacon | IPC | |||
3 | Alexander Mayrhofer | Individual | |||
4 | Ali AlEnezi | Individual | |||
5 | Alice Munyua | Individual | |||
6 | Alina Syunkova | Individual | |||
7 | Andrei Kolesnikov | Individual | 8 | Anna Loup | Individual |
98 | Atsushi Endo | RySG | |||
109 | Benjamin Louis | RySG | |||
1110 | Bijou Mgbojikwe | IPC | |||
1211 | Catherine Merdinger | RySG | |||
1312 | Charne Le Roux | IPC | |||
1413 | Colton Messa | Individual | |||
1514 | Dana Mello | Individual | |||
1615 | Dejan Djukic | ccNSO | |||
1716 | Dev Anand Teelucksingh | At-Large | |||
1817 | Dingding Han | Individual | |||
1918 | Drew Wilson | IPC | |||
2019 | Eric John Mubazi | Individual | |||
2120 | Esther Kamande | Individual | |||
2221 | Gao Lingli | Individual | |||
2322 | Georges Nahitchevansky | Individual | |||
2423 | Glen de St Gery | Individual | |||
2524 | Guo Yongan | Individual | |||
2625 | Irene Rodriguez Alonso | Individual | |||
2726 | Jan Janssen | Individual | |||
2827 | Jed Wakefield | Individual | |||
2928 | Jim Galvin | Individual | |||
3029 | Judith Okite | Individual | |||
3130 | Kerim Begliyev | GAC | |||
3231 | Kevin Murphy | Individual | |||
3332 | Kissangou Jean Philemon | At-Large | |||
3433 | Liang Junying | Individual | |||
3534 | Liguo Zhou | Individual | |||
3635 | Livia Walpen | GAC | |||
3736 | Louise Marie Hurel | Individual | |||
3837 | María Julia Morales González | Individual | |||
3938 | Marianne Georgelin | Individual | |||
4039 | Mark Kudlacik | IPC | |||
4140 | Michael De Wit | IPC | |||
4241 | Michael Ilichebo | Individual | |||
4342 | Mohammed Jaber | Individual | |||
4443 | Muhammed Njie | NCUC | |||
4544 | Narine Khachatryan | At-Large | |||
4645 | Nathalie Roux | Individual | |||
4746 | Neal McPherson | RySG | |||
4847 | Patrick Kane | RySG | |||
4948 | Patrick Schweihs | Individual | |||
5049 | Paul Foody | Individual | |||
5150 | Paulo César Tavares Filho | NCUC | |||
5251 | Peter LaMantia | RrSG | |||
5352 | Philip Karnofsky | Individual | |||
5453 | Pim Pastoors | ccNSO | |||
5554 | Richard Schreier | Individual | |||
5655 | Richard Tindal | Individual | |||
5756 | Ryan Carroll | GAC | |||
5857 | Ryan Finnesey | At-Large | |||
5958 | Ryo ARAI | RySG | |||
6059 | Sabine Meyer | GAC | |||
6160 | Sacha Tarrant | Individual | |||
6261 | Sascha Foerster | Individual | |||
6362 | Shin Yamasaki | Individual | |||
6463 | Shubham Shukla | Individual | |||
6564 | Stanley Shan | GAC | |||
6665 | Stephanie Duschesneau | RySG | |||
6766 | Susan Nakanwagi | NCSG | |||
6867 | Susan Roeser | Individual | |||
6968 | Thomas Lenz | Individual | |||
7069 | Wisdom Kwasi Donkor | NCSG |
POLICY STAFF SUPPORT
...