Page History
...
Name | Affiliation | ||||
---|---|---|---|---|---|
1 | Alexander Chilikov | IPC | |||
2 | Alex Deacon | IPC | |||
3 | Alexander Mayrhofer | Individual | |||
4 | Alice Munyua | Individual | |||
5 | Alina Syunkova | Individual | |||
6 | Amparo Arango | GAC | |||
7 | Andrei Kolesnikov | Individual | |||
8 | Anna Loup | Individual | |||
9 | Atsushi Endo | RySG | |||
10 | Benjamin Louis | RySG | |||
11 | Bijou Mgbojikwe | IPC | |||
12 | Cecilia Lee Smith | BC | |||
13 | Charne Le Roux | IPC | |||
14 | Colton Messa | Individual | |||
15 | Dana Mello | Individual | |||
16 | Dejan Djukic | ccNSO | |||
17 | Dev Anand Teelucksingh | At-Large | |||
18 | Drew Wilson | IPC | |||
19 | Esther Kamande | Individual | |||
20 | Gao Lingli | Individual | |||
21 | Garrett Barten | IPC | |||
22 | Georges Nahitchevansky | Individual | |||
23 | Glen de St Gery | Individual | |||
24 | Guo Yongan | Individual | |||
25 | Ioana Stupariu | NCSG | |||
26 | Irene Rodriguez Alonso | Individual | |||
27 | Jan Janssen | Individual | |||
28 | Jed Wakefield | Individual | |||
29 | Jim Galvin | Individual | |||
30 | Johannes Mirus | Individual | |||
31 | Kaili Kan | At-Large | |||
32 | Kerim Begliyev | GAC | |||
33 | Kevin Murphy | Individual | |||
34 | Liang Junying | Individual | |||
35 | Livia Walpen | GAC | |||
36 | Louise Marie Hurel | Individual | |||
37 | Manmeet Singh | Individual | |||
38 | María Julia Morales González | Individual | |||
39 | Marianne Georgelin | Individual | |||
40 | Mark Kudlacik | IPC | |||
41 | Michael De Wit | IPC | |||
42 | Michael Ilichebo | Individual | |||
43 | Mohammed Jaber | Individual | |||
44 | Muhammed Njie | NCUC | |||
45 | Narine Khachatryan | At-Large | |||
46 | Nathalie Roux | Individual | |||
47 | Neal McPherson | RySG | |||
48 | Nick Wenban-Smith | ccNSO | 49 | Patrick Kane | RySG |
5049 | Patrick Schweihs | Individual | |||
5150 | Paul Foody | Individual | |||
5251 | Paulo César Tavares Filho | NCUC | |||
5352 | Peter LaMantia | RrSG | |||
5453 | Philip Karnofsky | Individual | |||
5554 | Pim Pastoors | ccNSO | |||
5655 | Richard Schreier | Individual | |||
5756 | Richard Tindal | Individual | |||
5857 | Ryan Carroll | GAC | |||
5958 | Ryo ARAI | RySG | |||
6059 | Sabine Meyer | GAC | |||
6160 | Sacha Tarrant | Individual | |||
6261 | Sascha Foerster | Individual | |||
6362 | Shin Yamasaki | Individual | |||
6463 | Shubham Shukla | Individual | |||
6564 | Stanley Shan | GAC | |||
6665 | Stephanie Duschesneau | RySG | |||
6766 | Susan Nakanwagi | NCSG | |||
6867 | Susan Roeser | Individual | |||
6968 | Thomas Lenz | Individual | |||
7069 | Wisdom Kwasi Donkor | NCSG |
POLICY STAFF SUPPORT
...