Page History
...
Name | Affiliation | |
---|---|---|
1 | Alexander Chilikov | IPC |
2 | Alex Deacon | IPC |
3 | Alexander Mayrhofer | Individual |
4 | Alice Munyua | Individual |
5 | Alina Syunkova | Individual |
6 | Amparo Arango | GAC |
7 | Andrei Kolesnikov | Individual |
8 | Anna Loup | Individual |
9 | Atsushi Endo | RySG |
10 | Benjamin Louis | RySG |
11 | Bijou Mgbojikwe | IPC |
12 | Cecilia Lee Smith | BC |
13 | Charne Le Roux | IPC |
14 | Colton Messa | Individual |
15 | Dana Mello | Individual |
16 | Dejan Djukic | ccNSO |
17 | Dev Anand Teelucksingh | At-Large |
18 | Drew Wilson | IPC |
19 | Esther Kamande | Individual |
20 | Gao Lingli | Individual |
21 | Garrett Barten | IPC |
22 | Georges Nahitchevansky | Individual |
23 | Glen de St Gery | Individual |
24 | Guo Yongan | Individual |
25 | Ioana Stupariu | NCSG |
26 | Irene Rodriguez Alonso | Individual |
2627 | Jed Wakefield | Individual |
2728 | Jim Galvin | Individual |
2829 | Johannes Mirus | Individual |
2930 | Kaili Kan | At-Large |
3031 | Kerim Begliyev | GAC |
3132 | Kevin Murphy | Individual |
3233 | Liang Junying | Individual |
3334 | Livia Walpen | GAC |
3435 | Louise Marie Hurel | Individual |
3536 | Luisa Paez | GAC |
3637 | Manmeet Singh | Individual |
3738 | María Julia Morales González | Individual |
3839 | Marianne Georgelin | Individual |
3940 | Mark Kudlacik | IPC |
4041 | Michael De Wit | IPC |
4142 | Michael Ilichebo | Individual |
4243 | Mohammed Jaber | Individual |
4344 | Muhammed Njie | NCUC |
4445 | Narine Khachatryan | At-Large |
4546 | Nathalie Roux | Individual |
4647 | Neal McPherson | RySG |
4748 | Nick Wenban-Smith | ccNSO |
4849 | Patrick Kane | RySG |
4950 | Patrick Schweihs | Individual |
5051 | Paul Foody | Individual |
5152 | Paulo César Tavares Filho | NCUC |
5253 | Peter LaMantia | RrSG |
5354 | Philip Karnofsky | Individual |
5455 | Pim Pastoors | ccNSO |
5556 | Richard Schreier | Individual |
5657 | Richard Tindal | Individual |
5758 | Ryan Carroll | GAC |
5859 | Ryo ARAI | RySG |
5960 | Sabine Meyer | GAC |
6061 | Sacha Tarrant | Individual |
6162 | Sascha Foerster | Individual |
6263 | Shin Yamasaki | Individual |
6364 | Shubham Shukla | Individual |
6465 | Stanley Shan | GAC |
6566 | Stephanie Duschesneau | RySG |
6667 | Susan Nakanwagi | NCSG |
6768 | Susan Roeser | Individual |
6869 | Thomas Lenz | Individual |
6970 | Wisdom Kwasi Donkor | NCSG |
POLICY STAFF SUPPORT
...
Names |
---|
Antonietta Mangiacotti |
Brian Aitchison |
Christine Willett |
Cristina Flores |
Cyrus Namazi |
Dennis Chang |
Eleeza Apopian |
Erika Randall |
Fabien Betremieux |
Jared Erwin |
Karen Lentz |
Krista Papac |
Michael Karakash |
Nanig Mehranian |
Russ Weinstein |
Trang Nguyen |
Stupariu_Ioana@phd.ceu.edu